Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic


Postări Recomandate

Nici una , dupa Darwin ar fi evoluat dintr-o alta structura mai slab dezvoltata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici una , dupa Darwin ar fi evoluat dintr-o alta structura mai slab dezvoltata.

am uitat să pun niciuna :stars: acum faceţi şi voi o alegere acolo , oul sau găina, nu niciuna :yes:

Editat de Don MaXxX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai oul,ar fi normal....din ou iese puiul care apoi devine gaina........totusi cum a aparut oul daca nu era gaina? :yes: si chiar si asa nu e suficient un ou si o gaina mai trebuie si un cocos pentru fertilizare.....complicata treaba :stars:

Intai a fost CUVANTUL..... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai oul,ar fi normal....din ou iese puiul care apoi devine gaina........totusi cum a aparut oul daca nu era gaina? :D si chiar si asa nu e suficient un ou si o gaina mai trebuie si un cocos pentru fertilizare.....complicata treaba :yes:

Intai a fost CUVANTUL..... :jester:

pai e complicată ... doar de aceea am pus-o la TEORIA CHIBRITULUI ... :jester: Eu votez găina :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai e complicată ... doar de aceea am pus-o la TEORIA CHIBRITULUI ... :yes: Eu votez găina :yes:

Pai si motivatia unde este?Fa-ne si pe noi sa-ti intelegem alegerea....de ce tocmai gaina?Oul este primordial reprezinta insasi esenta vietii..... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si gaina cum a ajuns pe aceasta planeta?....a fost facuta in eprubeta pe o nava extraterestra? :D Nu ar fi mai normal ou gaina,ou gaina,ou gaina.....oul semnificand samanta..... :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×