Sari la conținut
Forum Roportal
Shadowdancer

Moderatori

Postări Recomandate

OK, cred ca s-a aruncat deja cu destul (sau mai degraba prea mult) noroi si s-au dat destule coate si suturi in fund de ambele parti... daca toata lumea s-a calmat (si sper ca a facut-o), poate ar fi cazul sa trecem si la ceva mai constructiv. Veniti cu propuneri concrete. Pe acest topic sau pe altul, special dedicat.

 

Cine este un moderator competent, pe ce sectiune, de ce?

Cine este un moderator incompentent, pe ce sectiune, de ce?

Cine ar mai fi un moderator competent, pe ce sectiune, de ce?

 

Incercati sa acoperiti cat mai multe sectiuni si incercati sa tineti cont de niste criterii obiective si relevante (am vazut si motivatii de genul 'e tanar si dinamic' - va asigur ca nu ii foloseste la nimic :D daca nu stie sa scrie romaneste si nu isi pastreaza calml) pe care sa le si mentionati in postare.

 

Uite, incep eu. Flori de camp pentru sectiunea Copii, in masura in care ii permite timpul si sarcina. Are experienta si eu personal nu am vazut-o niciodata iesindu-si din fire sau ripostand intr-un mod (pe care eu sa il consider) neadecvat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine este un moderator incompentent, pe ce sectiune, de ce?

Dark_light pentru ca are un limbaj de mahala si pentru ca temperamentul ei duce invariabil la conflict. Chiar daca nu jigneste fatis, ironiile ei sunt adesea jignitoare la adresa crestinilor.

Editat de kriemhild

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine este un moderator competent, pe ce sectiune, de ce?

Imi place foarte mult moderatorul marinaru de la Religie. Este un tip cu foarte mult bun simt. In caz ca se depaseste o anumita limita in schimbul de idei, nu da cu parul in cap , ci atrage atentia intr-un mod amical !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:D Asfaloth !

Foarte promta in a ajuta un forumist nepriceput!

Multumiri! :P

10 + (zece plus) daca nota ajuta la ceva!

Am mai scris undeva si a fost sters postul!

De ce?

Nu mi s-a raspuns.

 

 

Ca propunere, cred ca ar fi cazul sa se dea o explicatie, macar atunci cand cauza nu este evidenta.

E frustrant sa se intervina asa, fara nici o explicatie.

Si nepoliticos, cred!

Editat de CONSTANTIN*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite, incep eu. Flori de camp pentru sectiunea Copii, in masura in care ii permite timpul si sarcina. Are experienta si eu personal nu am vazut-o niciodata iesindu-si din fire sau ripostand intr-un mod (pe care eu sa il consider) neadecvat.

Multumesc pentru apreciere. :P :D

Dar cu sarcina, 1 copil de cls I si activitati independente acasa .... chiar nu ma incumet la alte activitati. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am mai scris undeva si a fost sters postul!

De ce?

multumesc.

presupun ca s-a sters pentru ca era offtopic pe tema respectiva

 

 

Dar cu sarcina, 1 copil de cls I si activitati independente acasa .... chiar nu ma incumet la alte activitati.

:D

 

 

 

Si totusi... Aprecierea pozitiva sau negativa nu e decat primul pas. Eu vreau sa vad si propuneri. Concrete, pe sectiuni. Daca toate ar avea cel putin un moderator dedicat, atunci treaba moderatorilor globali s-ar reduce la a da banurile definitive la cererea moderatorilor, a scapa de spammeri si a raspunde la feedback.

 

Insist. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dracu' sa o ia de viata. Nu stiu. :stars:

Stiu doar ca tu, Asfaloth, esti bine acolo unde esti si ti-ai vazut de treaba ta intotdeauna. Nu ai facut exces de zel si ai fost intotdeauna corecta, poate de aceea ti-ai atras si antipatii nedorite. Deh, vin odata cu jobul. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru pagina cu copiii merge ca moderatoare si Lauraven daca vrea, sau Gin-Gin sau alta femeie matura,

Bydy, ca si ea are copil si stie si romaneste!!!!

 

Dracu' sa o ia de viata. Nu stiu. :stars:

Stiu doar ca tu, Asfaloth, esti bine acolo unde esti si ti-ai vazut de treaba ta intotdeauna. Nu ai facut exces de zel si ai fost intotdeauna corecta, poate de aceea ti-ai atras si antipatii nedorite. Deh, vin odata cu jobul. :yes:

 

 

 

Aha!!! toate bune si bune toate !!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×