Sari la conținut
Forum Roportal
Schimbarea Perceptiei

CE A FACUT BASESCU PENTRU ROMANIA DE CIND A DEVENIT PRESEDINTE ?

Postări Recomandate

Sunt dornic sa te cred daca imi arati si mie textul de lege care spune asa ceva. Am impresia ca asta sustinea si contestatia PD-ului, si a fost respinsa de CC.

 

De legea bunului simtz ai auzit cumva?

 

Sau esti obisnuit de 17 ani cu LEGEA INTERESULUI TAU?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lasa mai ca dupa 19 Mai o sa le tataie curu la KGBistii astia de pe forumuri...

 

Normal. Noi o sa intram la re-educare, iar Schimbarea o sa fie insarcinat cu propaganda si cu sanatatea ideilor de pe forum. :stars: Care te iei ma de Base, 'ti-ar masoneria ruseasca de oligarh. Beoble rulz, Base iz cuul madafakers. :crazy:

 

userul vimi = un KGB-ist pe forum

 

Asa ma, demasca-i, mama lor de elemente! Viva la Revolucion! Care mai esti ma pe-aici dusmanul boborului. nota bene - boborul = Base si Base e boborul! :yes:

 

cat ai m

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce mi se pare al naibii de ciudat este faptul ca pana acum o luna (aproximativ) ...toata lumea era nemultumita de Basescu si acuma, brusc ...Basescu e ala bun ...mieluselul fara cusur.... ma intreb cum putem sa ne lasam manipulati chiar asa?? ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce mi se pare al naibii de ciudat este faptul ca pana acum o luna (aproximativ) ...toata lumea era nemultumita de Basescu si acuma, brusc ...Basescu e ala bun ...mieluselul fara cusur.... ma intreb cum putem sa ne lasam manipulati chiar asa?? ....

 

Ba sa nu ti se para ....ca doar nu-i campanie "ilectoriala" ptr alegerea preshadintelui ..!

Acuma totu-i foarte simplu :

 

Matusa bogata Iuropa ar veni si ea sa dea bani ,( fonduri, funduri zau ca nu stiu ce dar sigur e ca vrea sa deie nu sa ia)

Si ptr asta l-a chemat la ea si l-a sapunit si urechiat pe Conducatorul Navei numita Romania ca Nava e plina de kkt vechi de 17 ani care sta gramada in varful catargului si pute pe tot mapamondu!

Si i-a spus lui Marinel ca daca nu isi face cuminte curatenie pe vapor ii va da cu joarda la fund si nu-i va mai da bani ptr nimic.

 

Asa ca Marinel a inceput sa frece puntea si sa inceapa curatenia ...dar gramada de kkt din varful catargului i-a cazut in cap si vrea sa-l astupe!

De Ce?

Pai crezi ca kktilor le-ar strica ca banii matusii UE sa ajunga in curtea lor desi de 17b ani jegu si kktu tot s-o strans intruna.

 

Deci acuma vine rolul tau concret in povestea asta interactiva.

 

Ce vrei tu ...sa ramai mai departe cu kktu in kkt pana la gat ---sau vrei sa-l sprijini pe Marinel sa faca curatenie si sa vezi ograda curata si renovata cu banii matusii Ioropa.

 

Deci alegerea ta e extrem de simpla ...adica cu cine crezi tu ca trebuie sa ti?

 

1) Cu tanti Ioropa care da banu ...adica si cu demisu care vrea sa arunce gunoiu peste bord!

 

2)...Sau cu GUNOIU din curte ...care s-a imputit in 17 ani de necuratenie?

 

Hai sa vedem daca esti gospodina ...tu ce ai alege?

1) sau 2) ????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba sa nu ti se para ....ca doar nu-i campanie "ilectoriala" ptr alegerea preshadintelui ..!

Acuma totu-i foarte simplu :

 

Matusa bogata Iuropa ar veni si ea sa dea bani ,( fonduri, funduri zau ca nu stiu ce dar sigur e ca vrea sa deie nu sa ia)

Si ptr asta l-a chemat la ea si l-a sapunit si urechiat pe Conducatorul Navei numita Romania ca Nava e plina de kkt vechi de 17 ani care sta gramada in varful catargului si pute pe tot mapamondu!

Si i-a spus lui Marinel ca daca nu isi face cuminte curatenie pe vapor ii va da cu joarda la fund si nu-i va mai da bani ptr nimic.

 

Asa ca Marinel a inceput sa frece puntea si sa inceapa curatenia ...dar gramada de kkt din varful catargului i-a cazut in cap si vrea sa-l astupe!

De Ce?

Pai crezi ca kktilor le-ar strica ca banii matusii UE sa ajunga in curtea lor desi de 17b ani jegu si kktu tot s-o strans intruna.

 

Deci acuma vine rolul tau concret in povestea asta interactiva.

 

Ce vrei tu ...sa ramai mai departe cu kktu in kkt pana la gat ---sau vrei sa-l sprijini pe Marinel sa faca curatenie si sa vezi ograda curata si renovata cu banii matusii Ioropa.

 

Deci alegerea ta e extrem de simpla ...adica cu cine crezi tu ca trebuie sa ti?

 

1) Cu tanti Ioropa care da banu ...adica si cu demisu care vrea sa arunce gunoiu peste bord!

 

2)...Sau cu GUNOIU din curte ...care s-a imputit in 17 ani de necuratenie?

 

Hai sa vedem daca esti gospodina ...tu ce ai alege?

1) sau 2) ????

 

in primul rand ai putea sa folosesti un limbaj mai decent ...in al doilea rand nu vad lucrurile cum le vezi tu ,deci variantele tale sunt nule (pt. mine bineinteles) ... pt. mine Marinel(cum ii zici tu ) este un mare comunist (asa in sufletul lui ...ca doar nu e prost sa spuna la toata lumea) .... deci ...un kkt nu curata al kkt.... in concluzie prefer pe cineva care sa ma scape de toti kktii .... stiu ca asa ceva este imposibil deocamdata .....dar sper ca in viitor...poate ..poate... dar totusi pe Marinel nu-l mai vreau(nu l-am vrut niciodata ....PD-ul este o ramura a PSD-ului ....deci tot un drac ...comunism ,manipulare ....etc)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu e perfect, dar ai de ales intre Marinar si neo-masoneria rusa plina de fosti KGB-isti reprezentata de Patriciu si Tariceanu !

Acum pe 19 Mai NU ai alte optiuni din pacate/fericire ! Ce faci ?

 

ce alegi fetitzo cu reier de satanista, rebela fara cauza ?

pune mana si neuronu' ars de death metal + votca si citeste asta :stars:(click)

 

 

 

P.S. ---> Da e satanista - asa zice in forumul de religii... eu NU respect oamenii fara directie si cauza !

Editat de Schimbarea2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu e perfect, dar ai de ales intre MarinaR si masoneria rusa reprezentata de Patriciu si Tariceanu !

Acum pe 19 MAI nu ai alte optiuni ! Ce faci ?

 

ce alegi fetitzo cu reier de satanista, rebela fara cauza ?

 

P.S. ---> Da e satanista - asa zice in forumul de religii... eu NU respect insectele

auzi ...nu are nici o legatura religia cu politica... ( in primul rand nu am zis ca sunt satanista ....ziceam doar ca am tendinte sataniste ....mincinos mic si agitat ce esti :stars: ) .... de unde esti tu asa sigur ca Tariceanu si Patriciu reprezinta masoneria rusa....pt ca ai citit asta pe net?? ...sa fim seriosi...cauta si tu argumente mai plauzibile si invata sa respecti parerile altora.....

 

eu respect pe toata lumea ....desi unii imi sunt pur si simplu indifereti ......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pricep ce zici tu ,dar nu sunt de acord.... de ce esti asa sigur ca basescu o are alaturi pe matusa europa ???

 

Nu e vorba de siguranta sau certitudinea pe care eu as avea-o ...dar daca totusi asta te intereseaza ...eu locuiesc de 20 de ani in occident si observ clar miscarile pe aici ...si te asigur ca NIMENI din Ro ..nu a avut vreodata aceasi simpatie ca Basescu in occident ...chiar si la demiterea lui ai vazut zeci de semne clare si sfidatoare la adresa Romaniei si acestea se vor accentua daca vor fi la putere rahatii comunisti care au pus mana pe tara!

ROMANIA VA FI TOTAL IZOLATA ... si romanii vor fi vazuti din nou ca si ciurucurile Europei!

 

nu sunt obligata sa am aceeasi parere cu tine..... dovezi concrete si te cred... si nu intelege ca 2 ...am zis ca pt. mine variantele tale sunt nule.....

 

vorbeste mai clar

Mai clar ca atat ...zau ca ar fi la mintea unui copilas.

Nici nu trebuie sa gandesti ca mine ...dar vezi bine ce ti se ofera de ales ...si tu fa o alegere care sa corespunda constiintei tale curate ...asta e destul!

 

asa.....si de ce ai impresia ca as avea o parere buna despre tusa europa si fondurile ei ... ?

 

..

 

Pai pentru un singur motiv ...dar si ala extrem de clar si de motivant!

 

Ptr ca fondurile Ioropi sunt pentru TINE ...adica pentru tara ta ...si nu sunt putini bani ci zeci de miliarde ...si nu imprumut ...CI CADOU!!!!

Intelegi de ce Ioropa nu poate da fonduri unor hoti cocotati la putere acum 17 ani proveniti toti din banda lui ceausescu ...care culmea se laudau ca vor sa distruga Ioropa!

 

bai asta e sociopata de foo 18 sau 14 ani... vezi profilul ei... o arde de satanista din teribilism prin religie si acum s-a mai pus sa dea' si pe la politica... ca deh' ea e fata d'aia desteapta si neinteleasa... genul care ii place sa fie victima si gica contra.

 

Iti sugerez sa o pui pe ignore ! E doar un copil tampit, fara directie, fara cauza !

 

Nu fi atat de radical ...e doar o fetita draguta care se intereseaza sa afle cat mai multe despre lume si viata ...ai rabdare sim poarta-te frumos cu ea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×