Sari la conținut
Forum Roportal
Tasha

Donez pisicuta

Postări Recomandate

Am gasit acum o saptamana o pisicuta, in momentul de fata are doua saptamani, deci e inca fooooarte micuta. Ideea e ca nu o pot tine pentru ca mai am una si nu prea se inteleg, oricum o mai pot tine pana la Paste ca sa mai creasca si ea. E alb cu negru, si ce e mai dragalas la ea e ca are capul negru, dar in jurul botului un contur alb in forma triunghiulara. Va rog sa ma ajutati sa-i gasesc un stapan. Multumesc anticipat, apropo, eu sunt in Bucuresti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate asa o sa aiba mai multe sanse saracuta. Situatia a devenit si mai nasoala pentru ca trebuie sa plec din Bucuresti vineri si nu am cum sa o iau cu mine. Va rooooog :victory: ajutati-ne .

post-3718-1112738688_thumb.jpg

post-3718-1112738702_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O scumpete de pisicuta! Ah, ce as lua-o eu... numai de as putea... :good: Sper sa ii gasesti curand un stapan "competent" :victory:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vai, cat de frumoasa e... sa-ti traiasca! si sper sa-i gasesti un stapan care sa-o aprecieze si sa-o iubeasca asa cum merita orice pisica... o sa vorbesc si yo cu amicii mei, poate vrea careva vreo pisicuta dulce, dulce foc... :victory: :good: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai donez nimic, ca a murit...nu stiu de ce, totul mergea din ce in ce mai bine, si intr-o nopate pe la 4 cand vroiam sa-i dau iar de mancare, am vazut ca nu mai misca...asa de rau imi pare mai ales ca-i gasisem si stapan...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce pacat si era atat de draguta!!!Nu sti ce rau imi pare :good: .DAca ar muri pisicutele mele nu stiu ce mas face :- :blinca: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×