Sari la conținut
Forum Roportal
bit7

Comentarii clipuri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am mai spus-o si cu alta ocazie... daca m-ai trezi din somn la trei noaptea si m-ai pune sa iti spun care e clipul meu preferat, as spune Just. :D

 

don, uite, am o propunere. lasam aici topicul, cu conditia ca respectivele clipuri sa fie si comentate. lasam doua trei zile la discutii un clip, apoi postam altul. ok? sa nu fie iar un topic pe care fiecare posteaza cate un clip si nimeni nu se uita la nimic si nu zice nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am mai spus-o si cu alta ocazie... daca m-ai trezi din somn la trei noaptea si m-ai pune sa iti spun care e clipul meu preferat, as spune Just. :yes:

 

don, uite, am o propunere. lasam aici topicul, cu conditia ca respectivele clipuri sa fie si comentate. lasam doua trei zile la discutii un clip, apoi postam altul. ok? sa nu fie iar un topic pe care fiecare posteaza cate un clip si nimeni nu se uita la nimic si nu zice nimic.

OK , bună idee .... deci comentaţi clipul Metallica - The Unforgiven...pt. cel pus de bit7 e deja de c

Editat de Don MaXxX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta speram sa aflu de la voi :yes:

mi-am permis sa deschis un topic nou nu neaparat pentru ca radiohead sint faini, ci pentru ca sint interesat de ipotezele voastre: ce i-a venit aluia de s-a lungit pe jos; a avut o revelatie? despre ce?

poate a spus ceva de genu : viaţa e scurtă , iar noi ne g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar daca The Unforgiven e facut dupa '90,cand Metallica au renuntat in mare parte la thrash,este o melodie cu un mesaj puternic,adica ce aprecez eu cel mai mult la o melodie...

e interesant ca James Hetfield isi transpune in muzica copilaria si supararile lui.. putini cantareti au curajul asta :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar daca The Unforgiven e facut dupa '90,cand Metallica au renuntat in mare parte la thrash,este o melodie cu un mesaj puternic,adica ce aprecez eu cel mai mult la o melodie...

e interesant ca James Hetfield isi transpune in muzica copilaria si supararile lui.. putini cantareti au curajul asta :yes:

ai dreptate ... p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

chiar daca pare un clip facut de un copil de 13 ani,ma refer la gradul de complexitate,imi place mult mai mult decat nu stiu ce viceoclip facut de J Lo,modificat tot...+ melodia transmite sentimente si probleme cu care mii de oameni se confrunta

Editat de Milkinis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×