Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai eu cu autobronzantul de la garnier trebuia sa ma dau iar cam la 3 zile, cu asta de la herbagen cam la 5, ca apoi incep sa se vada pete de la pielea exfoliata natural. asa ca la dus ma exfoliez foarte usor si iar crema hidratanta si autobronzant. daca esti constiincioasa si te dai cu ceva lotiune de corp dupa fiecare dus, cele cateva zile dintre aplicari nu o sa ai probleme cu petele, si daca e o lotiune pentru fermitate, numai bine dublu efect :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai eu cu autobronzantul de la garnier trebuia sa ma dau iar cam la 3 zile, cu asta de la herbagen cam la 5, ca apoi incep sa se vada pete de la pielea exfoliata natural. asa ca la dus ma exfoliez foarte usor si iar crema hidratanta si autobronzant. daca esti constiincioasa si te dai cu ceva lotiune de corp dupa fiecare dus, cele cateva zile dintre aplicari nu o sa ai probleme cu petele, si daca e o lotiune pentru fermitate, numai bine dublu efect :flowers:

 

 

hey, ms de raspuns asa promt. m-ai convins cu asta de la herbagen, se gaseste oriunde sau e raritate :P) ? poop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu il vad in timisoara pe la magazine naturiste, s-ar putea sa fie si la sensiblu, cel putin anul trecut era, si in Real tot in tm. numai ca in magazine se gaseste numai vara, ceva de genul de la 1 iunie pana la 1 octombrie, nu stiu d c. asa ca eu mi-am facut stoc asta vara :kiss: pe spatele sticlei srie asa daca te intereseaza:

 

"intensitatea bronzului depinde de numarul de aplicatii si de culoarea epidermei (2-3 aplicatii la 6 ore). Bronzul este natural, stralucitor, rezistent la apa si cu efect protector fata de radiatiile UVA. Dupa circa o saptamana pielea incepe sa-si recapete culoarea initiala si operatia se poate repeta."

 

nu stiu cat adevar e in protectia lor fata de radiatiile UVA, dar bronzul este rezistent. Daca iti cumperi, sper sa fii multumita, macar la pretul de maxim 100 de mii nu prea ai ce pierde daca incerci :band:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am cumparat de la L'oreal ceva servetele cu autobronzant (Sublime Bronze), zice ca sunt bune si pentru corp si pentru fata si au 30% mai multa substanta autobronzanta. A mai folosit cineva asa ceva? Dau o culoare naturala, pateaza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-am cumparat de la L'oreal ceva servetele cu autobronzant (Sublime Bronze), zice ca sunt bune si pentru corp si pentru fata si au 30% mai multa substanta autobronzanta. A mai folosit cineva asa ceva? Dau o culoare naturala, pateaza?

Autobronzantele de la L'oreal sunt cele mai bune,parerea mea.Servetele nu am folosit dar am un lapte de corp hidratant care contine un strop de substanta autobronzanta si e super,nu pateaza deloc si miroase si frumos spre deosebire de celelalte creme care miros ingrozitor.Eu zic sa incerci,mai ales daca sunt servetele nu cred ca pateaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am folosit de la Nivea imi placea mirosul nu pata, in fiecare seara faceam dus si ma dadeam cu cream si era uniform ... cum nu am facut intr-o seara dus si apoi m-am dat cu crema cum a inceput sa se duca si ma enerva :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot de la Nivea folosesc si imi place. Au si pt piele deschisa si pt piele mai inchisa. Se vede efectul de a doua zi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×