Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am tot auzit persoane care se plang ca au probleme cu autbronzantele,ca lasa pete si ca miros urat.nu stiu de ce se intampla lucrul asta,eu folosesc autbronzant de 8 ani si sunt foarte multumita de efecte,singura chestie care ma deranjeaza e ca se duce prea repede si daca stau prea mult cu mainile in apa cu detergenti,autbronzantul se cojeste.problemele cu petele mi s-au intamplat si mie la inceput,pe cand foloseam avon,eram chiar groaznic de patata si o culoare ca de bolnav de hepatita.acum insa folosesc l'oreal gel si nu lasa nici o pata.un sfat pentru utilizatoarele de autbronzant:nu va mai spalati pe maini cum scrie pe el pentru ca asta ar insemna sa fiti cu fata maro si mainile albe,ci dati-va cu o mana pe cealalta,fara palma,printre degete si pliurile degetelor, insa nu cu foarte multa crema, apoi va spalati pe mana pe care ati folosit-o pentru intindere,luati o manusa(ca cele de la vopsea sau chirurgicale) si va dati si pe mana cealalta.asa nu mai este nevoie sa va spalati si iese si uniform.un alt autobronzant bunicel,calitate/pret este cel de la garnier,insa l'orealul nu lasa chiar nici o pata.

 

 

De curand mi-am luat si eu un autobronzant de la avon. cei drept nu am citit instructiunile de folosire. stiam doar ca trebuie sa te epilezi. pe maini si pe burta sunt ok. insa pe picioare e jale. am numai pete. zici ca sunt dalmatian :rot: . in cat timp trece? please help

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×