Sari la conținut
Forum Roportal
Clinho

Oltenia si Reincarnarea

Postări Recomandate

Saracutele broscute......nici cand isi depun ouale nu au parte de intimitate....ce s-ar intampla daca as manca un ou de broscuta....? :jester: ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e un ou kinder :jester: vei avea parte de o surpriza :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

au venit aici pentru ca aici le place. ce e asa paranormal in chestia asta ? si in legatura cu ce zic batranii... poate nu e adevarat :jester: stiti cum se spune : mortii cu mortii / vii cu vii > mortii nu mai au ce cauta pe lumea asta .. :)

Editat de ChrisTinA_WhisperWind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e un ou kinder :jester: vei avea parte de o surpriza :)

Imi plac surprizele........ ;) oul e clocit....? :think:

 

 

 

au venit aici pentru ca aici le place. ce e asa paranormal in chestia asta ? si in legatura cu ce zic batranii... poate nu e adevarat O:) stiti cum se spune : mortii cu mortii / vii cu vii > mortii nu mai au ce cauta pe lumea asta .. :D

Cu cata insufletire vorbesti...as zice ca esti vie.... :( si totusi....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si totusi noi deraiem de la subiect , pai ce OLTENII nu deraiaza cand vine vorba de moroi , strigoi si alte bazaconii dracul sus pe casa , aruncatul cu pietre si sa nu uitam de factura de la curent asemanatoare unei uzine, prietenii stiu despre ce vorbesc :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oltenii stiu de ce.....Omul in general are o imaginatie foarte bogata......oltenii au si o dezlegare aparte la vorba...le place sa-si dea cu parerea.....mereu in miezul evenimentelor.....isi fac loc cu coatele......vorbesc cu spiritele numai sa nu vorbeasca singuri....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi plac surprizele........ :D oul e clocit....? :yahoo:

Cu cata insufletire vorbesti...as zice ca esti vie.... :P si totusi....

 

 

 

sunt destul de vie... asa ca shh :) :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o conspiratie: Jurnalul > Marius Tuca > olteni.

Noi stim ca oltenii sunt mai deosebiti si exagereaza (vezi sketch-ul lui Amza Pellea - Omul care a facut un ou), dar

zeci de mii de broaste testoase
???? Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oltenii stiu de ce.....Omul in general are o imaginatie foarte bogata......oltenii au si o dezlegare aparte la vorba...le place sa-si dea cu parerea.....mereu in miezul evenimentelor.....isi fac loc cu coatele......vorbesc cu spiritele numai sa nu vorbeasca singuri....

 

 

 

nu mai incerca sa explici aceste fenomene dand ca exemplu o latura rea a oltenilor. Stai linistita Solistry, crezi ca cei din alte zone nu isi fac loc cu coatele ( moldovenii in special ) sau nu vorbesc cu spiritele..?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×