Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Descarca si instaleaza DirextX 9

 

http://www.soft32.com/Download/Free/Direct...e/4-1543-1.html

 

Si inca odata, obisnuieste-te sa cauti informatii pe net. E o abilitate foarte utila :jester:

 

 

Bine bine...o sa caut desi am incercat...doar k nu stiam ca de DirectX am nevoie..Numai pentru ca stii mai multe despre astea nu trebuie sa ai atatea figuri...Ms inca o data

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine bine...o sa caut desi am incercat...doar k nu stiam ca de DirectX am nevoie..Numai pentru ca stii mai multe despre astea nu trebuie sa ai atatea figuri...Ms inca o data

 

Pentru putin.

 

"Figuri" puteam sa am daca 1. nu te ajutam 2. chiar "stiam asa de multe despre astea" Ca si tine, nici eu nu stiam ca fisierul tine de DirectX, dar am cautat pe google, am citit, si ti-am spus. La asta ma refeream (credeam ca e evident) cand iti scriam sa cauti informatia pe net (adica sa faci tu efortul de a incerca sa gasesti raspunsul, inainte de a-i ruga pe altii sa caute - chestie de bun simt). Oricum, te voi scuti cu siguranta de "figurile" mele in viitor. :jester:

Editat de fitzroy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze ptr ce ti-am zis :jester: ...Nu am inteles perfect la ce te refereai....Eu am postat primul mesaj pe forumul asta deoarece chair nu aveam habar ce sa mai fac ca sa rezolv prb cu webu...si aveam nevoie de indrumarea cuiva...si nu am facuto ptr ca sa-i las pe altii sa-mi faca treaba

 

Scuze inca o data...si iti zic eu daca cu DirectX am fixat problema...ptr k acum inca is la faza cu downloadu' :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×