Sari la conținut
Forum Roportal
proweb

Nelamurire

Postări Recomandate

Nu vreau sa fiu rautacioasa cu voi, dar mai aveti nelamuriri? Sa stim sa lasam subiectul mai moale. :cry: Mai sunt subiecte pe forum. :o: :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai pot deschide mesajele de pe Yahoo si desi am pastrat adresa de e-mail data pe Forum mi-am scos si o alta adresa pe hotmail.Singura posibilitate deocamdata e sa-mi retrimita sora mea mesajele pe noua adresa.Ea poate sa-mi deschida.Nu stiu ce se intampla daca imi deschid alt cont!As vrea sa va parvina noua adresa cumva. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca la tine nu merge sa-ar putea sa ai ceva pe calc.. pune alt browser de net opera/fire fox sau pune windowsul .... din cate stiu eu adresa de mail nu se poate schimba

daca vrei un cont de g mail pot sa iti trimit eu unu :tease:) cauta-ma pe privat :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
glumim si noi, se intslege, nu jignim, da e drept ca lenea-i mare cucoana  :pee

[snapbacca]36823[/snapbacca]

cer aici scuze daca cuv. mele la-au deranjat pe proweb cu toate ca era de la sine intsles ca am glumit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci cum se face ca avatarele au marimi diferite??si eu nu pot uploada un avatar mai mare de 90X90, trebuie neaparat ca avatarul meu sa apara in baza de date a site-ului?(daca il vreau la alta scara) :blinca: :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×