Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Pisici, pisici, pisici

Postări Recomandate

:D am ras de m-am stricat de pozele si comentariile voastre"

puiule : sa-ti traiasca fetele ca tare-s scumpici ! :flirt:

constantin: poate ti-l imprumut pe mirciulica sa vdedem daca Paco mai continua sa fie o matza sau isi regaseste identitatea

ampera : super matze ! in special cel cu sosetute albe e frumos foc :roll:

 

el e Domn Motan, cu Mirciulica poze altadata

post-2493-1178305177_thumb.jpg

post-2493-1178305278_thumb.jpg

post-2493-1178305316_thumb.jpg

post-2493-1178305362_thumb.jpg

Editat de -olivia-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hopaaaa...avem un intelectual printre noi. Sa ne traiesti domnule motan!Si-l asteptam si pe Mirciulica. Olivia , eu nu am reusit pe ai mei sa-i invat nici macar cum sa faca miau, si ai tai citesc presa, carti din biblioteca si pe deasupra sunt si calculatoristi. :focus:

 

Sa stii ca propun pedeapsa cu inchisoarea pt fotografiatul de dupa baita. E inumana activitatea asta, ce fete au amaratii :P . Ai mei nu au facut niciodata baie si stau curvele afara mereu ( le zic curve pentru ca sunt numai pe interes, cum vine cineva la noi in vizita cateva zile..cum uita de noi). :D

 

Sa va povestesc si voua. Acum 2 sapt si-a cumparat un vecin o remorca, sau cum doamne iarta-ma s-o numi chestia asta. Ne-a rugat sa-l lasam sa o parcheze 2 -3 zile in spatele casei noastre. Cum nu ne incurca cu nimic am zis ok. Zis si facut. Vine omu cu remorca, o parcheaza si pleaca. Ne suna disperat a 3-a zi '' Vecinee..daca nu voiai sa parchez aici trebuia sa-mi zici in fata, nu sa te comporti imatur si sa-mi faci glume d-astea'' ...la care al meu :beach: '' huh..ce vrea asta babe?!''. Vecinu :'' Eu acum ce fac cu rahatu din remorca?''....Opaaa..cineva i-a lasat un ''cadou''...Oare cine?!?!

 

 

 

 

 

 

Cica au existat si martori

 

 

 

Care se pare ca s-au amuzat teribil

 

 

 

 

 

;) :D :D

Editat de Ampera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
constantin: poate ti-l imprumut pe mirciulica sa vdedem daca Paco mai continua sa fie o matza sau isi regaseste identitatea

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o pisicuta! :focus:

 

 

 

 

 

si mai am niste ratuste (nu e topic pentru ele, dar....)

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hopaaaa...avem un intelectual printre noi. Sa ne traiesti domnule motan!Si-l asteptam si pe Mirciulica. Olivia , eu nu am reusit pe ai mei sa-i invat nici macar cum sa faca miau, si ai tai citesc presa, carti din biblioteca si pe deasupra sunt si calculatoristi. :focus:

 

Sa stii ca propun pedeapsa cu inchisoarea pt fotografiatul de dupa baita. E inumana activitatea asta, ce fete au amaratii :D . Ai mei nu au facut niciodata baie si stau curvele afara mereu ( le zic curve pentru ca sunt numai pe interes, cum vine cineva la noi in vizita cateva zile..cum uita de noi). :beach:

 

da ... mare entelectual :P ziarul il folosim la jumulit si facut mizerie prin casa, cartile din biblioteca ne face o deosebita placere sa le roadem pe la colturi iar in privinta calculatorului il folosim pe post de pat :P in schimb pe langa toate aceste aptitudini intelectuale suntem mari amatori de muzica, ascultam rammstein cocotati pe boxe ... si mai tragem si un pui de somn intre timp pentru ca ne relaxeaza :D

 

si acum ... Mirciulica :-

in poza nr 2 facem pisulica in cutia cu ceapa ;) ... bineinteles ca ne-am furat-o dupa eveniment

 

post-2493-1178367820_thumb.jpg

post-2493-1178367936_thumb.jpg

post-2493-1178367966_thumb.jpg

post-2493-1178368083_thumb.jpg

Editat de -olivia-
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:focus: Bine ai venit Mirciulica. Deja ii iubesc si pe ai tai Olivia, ii lasi l amine daca tre sa pleci pe undeva. E incredibil cum au ajuns sa-mi placa de tare matele. Am fost toata viata mea crescatoare de caini, dar dupa ce am plecat din Ro, neavand pe nimeni, nu prieteni, nu cu cine sa imparti o vorba sau macar un buna ziua..numai el, Jeppe, m-a placut si acceptat din prima. Se plimba dupa mine ca un caine, nu ma lasa sa fac un pas fara el, sa nu cumva sa mananc eu ceva si sa nu fac parte cu el. Pana sa fie el, nici nu suportam ideea de a avea pisici. Acum sunt lesinataa dupa ele. Dragele de ele. Apropos..care si-a tuns pisica? ma bate gandul sa-l chelesc..nu de alta dar vad ca nu inceteaza cu naparlirea..si ma gandesc ca poate nu i-ar strica..ce ziceti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-l tunde ! matzele nu se tund , racesc :(

naparleste pt ca vine vara si trebuie sa scape de surplusul de blanita, il perii mai des si gata :jester:

 

 

eterna prietenie dintre cutu si pisi puternic ilustrata aici :)

post-2493-1178374916_thumb.jpg

post-2493-1178374925_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce curajoasa e zapacita. Si cred ca sunt 2 catei acolo, ca parca mai vad in stanga o labuta. Isi tin de cald unul celuilalt..amaratii. Ieri citeam pe un site despre adoptii de animale..Doamne..asa i-as lua acasa pe toti :no:

 

Scarba asta mica a mea , nu prea doarme fara noi. Si daca vede el ca nu se poate si nu se poate..doarme cu jucarii de plus. :pardon:

 

 

 

 

:focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×