Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Pisici, pisici, pisici

Postări Recomandate

Lume lume soro lume, care cu mic, care cu mare ...

Am vrut sa deschid un topic unde sa punem poze cu pisicile proprietate personala sau nu

Si sa incepem

 

post-2979-1106835891_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
suntem mai mici ca o pisica

avem ambele cam 5 kg

da rele.........feroce

 

hahaha..puiule :airkiss: ..ai bagat cateii la sectiunea pisici?!

:giverose: ii primim cu drag, numai sa nu ne muste de coada ca zgariem rau'. Apropos, eram putoaica ( acu 1500 secole ) si imi amintesc cum un catel d-asta de care ai tu mi-a rupt blugii. Cred ca era stoned sau..nu stiu..tare urat facea. avea ochii mult iesiti din orbita, balea de mama focului..ziceai ca-i diavol tazmanian. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hahaha..puiule :airkiss: ..ai bagat cateii la sectiunea pisici?!

:giverose: ii primim cu drag, numai sa nu ne muste de coada ca zgariem rau'. Apropos, eram putoaica ( acu 1500 secole ) si imi amintesc cum un catel d-asta de care ai tu mi-a rupt blugii. Cred ca era stoned sau..nu stiu..tare urat facea. avea ochii mult iesiti din orbita, balea de mama focului..ziceai ca-i diavol tazmanian. :)

nu-ti pot povesti cat am ras acum

stai sa-mi revin nitel

.............

astia sunt atat de blanzi sa nu poti crede

de fapt blande ca suntem fete, mama si fica si ne iubim stapanii...mai ceva ca o biata pisica :doh:

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:giverose: hahaha puiuleeeeeeeeeeee....m-ai innebunit sa mor. in rochita?!?!?! zici ca-i gata de botez ... :airkiss:

''se boteaza roaba lui d-zeu fifica'' :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:giverose: hahaha puiuleeeeeeeeeeee....m-ai innebunit sa mor. in rochita?!?!?! zici ca-i gata de botez ... :airkiss:

''se boteaza roaba lui d-zeu fifica'' :)

iata ce ma framanta cel mai mult:

ma va strange cumva???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:giverose: morrrrrrrrrrrrr

:airkiss:):))) asta e gagiu cred..ca e sportiv..ai incercat cu toc cui..?

e misto ca stau l apoza zapacitii..al meu fuge ca de dracu cand vede un aparat. am mai descoperit o chestie marfa de torturat pisici. le lipesti o banda lata de scoci ( asa se scrie? ) pe spate si face mers pe burta..si daca e pe o parte..merge in zig-zag..:doh:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

post-7523-1131286858_thumb.jpg :giverose: am numai 1..restul sunt de imprumut. adica vin aici, halesc, terfelesc paturile, se joaca de le vin rau..si noaptea si duc acasa la ele. Scarba asta mica si neagra imi face din cand in cand si cate-o bucurie de rahat pe presu de la intrare. cred ca in semn de multumire. imbecilu mic.

 

El e PACO!

 

Muşcă ca un c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×