Sari la conținut
Forum Roportal
marinaru

Propuneri pentru moderatori

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am citit topicul in fuga si-l votez pe Dark_Bringer!

 

Pentru ca este tanar si energic, are o vechime pe forum si o activitate zilnica si variata.

Are un larg orizont despre tot si are opinie despre schimbarea zilnica al lumii!!!

"E cu picioarele pe pamint" se mai spune despre o persoana responsabila si matura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce-ar fi ca eu sa fiu un moderator ?!?! sunt activ :( sau Fr0z3nasic3

 

Ah, primul pas spre hirotonisirea ta ca stapan al maselor, moderator pe roportal :jester:

"Sunt activ" suna insa cam subtire, pune in CV si niste grafice, statistici, cu activitatea ta fructuoasa de depinguinizare :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu il propun pe cioanas....

 

Asa are si el posibilitatea sa mai citeasca si altceva decat Biblia si poate se mai lumineaza un pic ....caci cred ca nici in perioada glorioasa inainte de "revelatie" ...adica cand dormea prin santuri de beat ...nu citea decat cel mult etichetele de pe sticla ...asa ca fieti-va mila de cultura lui si datii de citit ...faceti-l moderator ...dar si la alte topice legate dde adevarata spiritualitate ...poate se mai "cultiveaza" si el un pic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Auziti, poate sunt putin offtopic, dar de ce e de dorit sa fii moderator? De ce ar vrea cineva asa ceva? Mai ales la religie... :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am citit topicul in fuga si-l votez pe Dark_Bringer!

 

Pentru ca este tanar si energic, are o vechime pe forum si o activitate zilnica si variata.

Are un larg orizont despre tot si are opinie despre schimbarea zilnica al lumii!!!

"E cu picioarele pe pamint" se mai spune despre o persoana responsabila si matura.

 

yep ...total de acord ...:pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu tot pe tine ...

 

asa ca domnu mariner ....avem deja doua voturi pentru dark ....:pardon:

 

Si eu tot pe dark_bringer, se aduna voturile asadar!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fr0z3nasic3, Schimbarea 20000122 sau Dark Bringer...

Multumesc ca ai inceput lista in ordine alfabetica aleatoare. Sa inteleg ca am 0,(3) dintr-un vot? Sau cum se contorizeaza? :focus:

 

Auziti, poate sunt putin offtopic, dar de ce e de dorit sa fii moderator? De ce ar vrea cineva asa ceva? Mai ales la religie... :pardon:

Nu e de dorit, dar poate e necesar. Pentru binele forumistilor. Pentru echilibrarea discutiilor. Pentru evitarea conflictelor violente off-topic. Si motivele ar putea continua. In cazul in care nu se sacrifica Dark, mi-ar placea sa urc pe cruce :no:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×