Sari la conținut
Forum Roportal
marinaru

Propuneri pentru moderatori

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Forumul nu este dedicat in mod exclusiv crestinilor...si nici un moderator nu trebuie sa stie biblia pentru ca nu are dreptul sa intervina daca nu este de acord cu opinia cuiva.

Cred ca un moderator trebuie sa aibe habar de religiile lumii, deoarece este pe un topic unde trebuie sa modereze subiecte legate de religie! Macar cunostinte generale!

Cat despre propunerea lui soimos, cred ca glumesti....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o propun pe red2shoes ca sta non stop pe forum,de asta nici nu are timp sa iasa cu mine la un suc:D!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca ar trebui sa fie cineva care sa nu ai nici o legatura cu crestinismul.

Tu l-ai propus pe Soimos. Da , intr-adevar, el n-are nimic cu crestinismul : il "blestema" permanent ! :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o propun pe red2shoes ca sta non stop pe forum,de asta nici nu are timp sa iasa cu mine la un suc:D!

 

 

:focus: da asta e tare ,stau non stop pe forum ...nu stiam de ce am ...junghiuri ....:D

 

Personal cred ca inainte de toate un moderator ar trebui sa reuseasca sa se abtina de la cat mai multe comentarii deplasate...

 

In cazul lui Dark.

 

 

 

Cam asa arata warn-ul sau :beach:

 

Daca cei care decid si poate fi numit nu cred ca este o problema...atunci cu siguranta nu este nici pentru mine. Dark...no offence. :D

 

Fr0z3nasic3 nu are deloc warn...Si daca tot se voteaza...eu il votez pe Soimos. ;)

 

domnu ...parca trebuia sa fii impartial ....dosarul lui dark ....e confidential ...si ce daca are warn ...asta il va face mai responsabil ...:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
domnu ...parca trebuia sa fii impartial ....dosarul lui dark ....e confidential ...si ce daca are warn ...asta il va face mai responsabil ...:beach:

Daca cineva da in cap altuia cu ciocanul , de sapte ori, il injunghie de cinci ori, ii pune piedica de zece ori, ....crezi ca e responsabil de faptele lui ? :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ar trebui propus un moderator care sa nu-si dea cu parerea pe subiectele in cauza foarte des ci sa modereze eventualele conflictele si atat. Sa fie echidistant. Fiecare are dreptul la parerea lui, oricat de aberanta ar fi ea atata timp cat si-o sustine cu argumente si nu e agresiv. :beach: Moderatorul ar trebui sa intervina cand se scriu aberatii (nelegate de subiect), se comit atacuri la persoana sau cand mesajele trimise nu contin idei/contributii proprii ci citate din carti asa...in sir indian de nu se mai termina (din orice fel de carti). Inteleg un citat-doua si dupa aia insotit de comentarii dar nu inteleg 10 fraze cu citate si 3 cuvinte proprii. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Personal cred ca inainte de toate un moderator ar trebui sa reuseasca sa se abtina de la cat mai multe comentarii deplasate...

 

In cazul lui Dark.

Cam asa arata warn-ul sau :focus:

 

Daca cei care decid si poate fi numit nu cred ca este o problema...atunci cu siguranta nu este nici pentru mine. Dark...no offence. :beach:

 

Fr0z3nasic3 nu are deloc warn...Si daca tot se voteaza...eu il votez pe Soimos. :D

 

Pacat ca nu poti pune si posturile care mi s-au sters sau modul in care au inteles unii sa "modereze". 3 sau 4 warnuri au fost meritate dar restul nici o treaba......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi glumiti cu Soimos ? Asta mi s-ar parea de-a dreptul strigator la cer. Un moderator in nici un caz nu ar trebui sa aiba sacul psihic plin de agresivitate. La polul opus, plin de iubire crestina , il vad pe cioanas, oameni ca el ar trebui pusi la supravegherea topicului.

 

Ce-i drept , Fr0z3nasic3 mi s-ar parea destul de echidistanta daca cautati echidistanta. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat despre propunerea lui soimos, cred ca glumesti....

 

Si mie mi se pare ca mu ar fi recomandat sa il propunem pe soimos ca e cam radical (mai ales cand e vorba de minciuna si indoctrinare cu minciuna ...citeste prozelitism) si de aceea l-as propune pe mult mai moderatul .... Chitsibush.

 

:focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La polul opus, plin de iubire crestina , il vad pe cioanas, oameni ca el ar trebui pusi la supravegherea topicului.

 

Ce-i drept , Fr0z3nasic3 mi s-ar parea destul de echidistanta daca cautati echidistanta. :focus:

cioanas e plin de iubire crestina ca broasca de par, dar asta-i alt subiect...

 

Fr0z3 are votul meu.

 

soimos, lasa-te, tata, de cioace, ca-i bagi pe astia mici in ceata. :beach: iar ti-ai scos personalitatile de la naftalina?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×