Sari la conținut
Forum Roportal
ThunderSS

Nu imi vine sa cred ca fac asta!

Postări Recomandate

Cum ziceam nuj ce sa ma mai joc...am cautat dar nu am gasit; as vrea un joc single player (neaparat) RPG gen Gothic - World of warcraft daca stie cineva....un joc in care sa pot sa aleg sa fiu de partea raului si sa am spell-uri...multe spelluri...si daca nu stiti nici unul asa ziceti si voi ceva RPG-uri mai faine ce v-ai jucat si v-a plcaut. Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e 100% ce vrei, dar cred ca ti-ar placea The Elder Scrolls IV: Oblivion. E in toate topurile de gen. Nu e si genul meu, dar l-am jucat un pic, si cred ca se potriveste cu ce vrei tu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adevarat pe asta nu l-am incercat (dar nu sunt sigur trebuie sa ma gandesc putin)...stiu ca am dl odata ceva cu un nume asemanator si era o porcarie dpdv al grafici si questurilor...o sa cau pe net sa vad dak e acelasi...multumesc oricum :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nope, porcarie nu e sigur, cum spuneam, e foarte sus in toate topurile de gen, topuri cu jocuri din toate timpurile.

 

De pe gamespot: "The Elder Scrolls IV: Oblivion is simply one of the best role-playing games ever made. (Editor's Choice)"

 

http://www.gamespot.com/pc/rpg/theelderscr...=summary;review

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da ai drepatate...asta e sooooper...eu m-am jucat morowind si mi s-a parut aiurea :bataita:...tks a lot!!! Trebuie neaparat sa il dl zilele astea....se pare ca am treaba :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da ai drepatate...asta e sooooper...eu m-am jucat morowind si mi s-a parut aiurea :spiteful:...tks a lot!!! Trebuie neaparat sa il dl zilele astea....se pare ca am treaba :unsure:

dak te mai plikti vreodat eu sugerez sa incerci jokurile de ps2 sunt si jocuri faine k god of war 1si2 pop si altel

adevart e k chia se simte diferentza dintre mouse & tst si un game pad

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti sugerez Heroes of Mights & Magic

 

 

 

 

Nu cred ca Heroes Of Might & Magic este exact ce isi doreste el,dar oricum este un joc bun :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

battle for middle earth :band:

 

:kiss:

Editat de Bismarck

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×