Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ai cautat special pe net sa vezi daca Benq face RAW?hai ca esti tare:)))

crezi ca daca as avea camera mai performanta as face poze mai bune?mie imi plac pozele care transmit ceva,nu trebuie sa fie neaparat perfect estetice,dar fiecare are conceptiile lui...nu?

 

vad ca am dat-o demult pe offtopic,nimeni nu mai posteaza nici o poza facuta de el pe aici

 

lol, nu nu am cautat pe net cu asta se ocupa imbecilul ala de vorbeam mai devreme. ocupandu-ma de fotografie inchipuie-ti ca stiu si fara. mai ales ca decand cretinul ala te-a intrebat doar sa se afle in treaba, am spus ca pozele tale nu sunt facute cu o camera care sa poata faca asa ceva...si orice om cu bun simt(fotografic) ar realiza asta :giverose:

iar daca ai benq, deja modelul nu mai face nici o diferenta :airkiss:

eu nu inteleg de ce te ataci in halul asta? ai pus niste poze...spre a-ti fi comentate, si cand iti sunt pari teribil de nemultumita de faptul ca sunt declarate slabe. vezi asta e problema cu aia 90 % :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gresesti,nu sunt nemultumita deloc..dar m-a intrigat faptul ca prejudeci un om care nici macar nu-l cunosti si iti expui toate frustrarile legate de o persoana care nu stiu cu ce ti-a gresit de-l faci atat cu ou si cu otet..

daca tu ai o camera buna,iti doresc succes si sa faci cat mai multe fotografii reusite

 

PS:ma mir cum de nu ai fost banat pana acum,la cat l-ai injurat pe omu ala..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar m-a intrigat faptul ca prejudeci un om care nici macar nu-l cunosti si iti expui toate frustrarile legate de o persoana care nu stiu cu ce ti-a gresit de-l faci atat cu ou si cu otet..

PS:ma mir cum de nu ai fost banat pana acum,la cat l-ai injurat pe omu ala..

 

 

vezi...si cand te-am facut naiva..te-ai suparat :giverose:

Editat de Dunedainul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la mine m-am referit cand am zis ca prejudeci un om pe care nu-l cunosti :giverose:

 

oki! terminaram si cu discutia asta :airkiss:

 

spor la pozat :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multam!

succes si tie :giverose:

Milkinis, tu continua cu pozatul sau fotografiatul, c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×