Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

v-am rugat sa va expuneti criticile cat mai constructiv si concis...

daca chiar vei vrea un dialog, va trebui sa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe o scare de la 1-10 a pozelor (ca de la 10 incolo incepe scara fotografiilor) ale tale se gasesc la 5. deci eu...nu as comenta in veci ceva de genul asta, nu ma intelege gresit. dar 90% din cei ce posteaza poze pe internet sunt la nivelul asta..e pierdere de timp consiedr sa comentezi asa ceva.. de timpul meu vorbesc aici.

Nu spune nimeni insa ca intr-un timp dat nu ai putea sa sari la clasa fotografii si chiar in varful ei.

depinde de tine, de simtul tau artistic, de suflet, de ochi, de imaginatie.... si de ce nu si de camera.

multamit ? :)

 

cat despre ce i-am zis sacului aluia de rahat, calitatea pozelor tale ar face orice om care are tangente cu fotografia sa incline sa creada ca nu ai o camera care sa poata face poze in format raw(sau daca da...ar fi tragic si ar insemna ca chiar nu ai vreo legatura nici macar cu pozatul :giverose:) .Dar cum el e imbecil si crede ca daca imi SUGEreaza toata ziua "un lucru" se va scurge pe acolo o data cu anumite fluide si ceva idei despre fotografie, mai prinde cate un naiv ca tine in fata caruia sa se umfle...de parca nu ar fi oricum cat china :airkiss:

Editat de Dunedainul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bai termina!

vreau sa te anunt ca sunt incepatoare,nu am facut nici un curs de fotografie...dar daca asta e parerea ta ti-o respect..

dar e dovada de lipsa de rusine sa vorbesti asa despre el..nu stiu ce aveti de impartit dar noi nu trebuie sa-ti suportam tie toanele

in al doilea rand,nu ma cunosti si nu poti afirma cum ca as fi foarte naiva,ca am nu stiu ce fel de camera..eu am rugat utilizatorii forumului sa-si expuna criticile asupra pozelor,nu sa faca speculatii asupra persoanelor care nici macar nu le cunosc..

mai ai si alte comentarii?

Editat de Milkinis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bai termina!

vreau sa te anunt ca sunt incepatoare,nu am facut nici un curs de fotografie...dar daca asta e parerea ta ti-o respect..

dar e dovada de lipsa de rusine sa vorbesti asa despre el..nu stiu ce aveti de impartit dar noi nu trebuie sa-ti suportam tie toanele

in al doilea rand,nu ma cunosti si nu poti afirma cum ca as fi foarte naiva,ca am nu stiu ce fel de camera..eu am rugat utilizatorii forumului sa-si expuna criticile asupra pozelor,nu sa faca speculatii asupra persoanelor care nici macar nu le cunosc..

mai ai si alte comentarii?

 

:giverose: bine..asa si eu sunt incepator. si crede-ma am tot dreptul sa vorbesc asa despre nenea ala.Spre deosebire de tine caruia ti-ar putea fi bunic si te sfatuiesc sa nu te iei dupa mine si sa-l tratezi cu respect ca un om batran ce este, eu il supun pe respectivul de un an si ceva la ceea ce fezi tu in avatarul meu..

deci noi fiind acolo in poza, el cu palaria in cap bineinteles...nu crezi ca suntem destul de intimi incat sa-mi permit sa vorbesc cum vreau despre el?

cat despre poznele tale..mi-am dat cu parerea,si crede-ma ca e cea mai avizata de pe forumul asta. Ar mai fi vreo doua pareri poate mai avizate, dar respectivi in afara de linkuri catre blogul lor nu posteaza altceva pe aici.

 

si ce camera spuneai ca ai? :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa dau numele modelului? :giverose: de parca te-as fi intrebat numele si datele din buletin.:airkiss:

 

ah da...le fac in RAW...e ceva rau in asta?cu ce te ajuta raspunsul?

 

de cand face benq RAW? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ti-l voi zice vei gasi si in asta subiect de ironie asa ca las-o balta :giverose:

ai cautat special pe net sa vezi daca Benq face RAW?hai ca esti tare:)))

 

nu inteleg care e faza cu camerele cat mai bune si mai scumpe...crezi ca daca as avea camera mai performanta as face poze mai bune?mie imi plac pozele care transmit ceva,nu trebuie sa fie neaparat perfect estetice,dar fiecare are conceptiile lui...nu?

 

vad ca am dat-o demult pe offtopic,nimeni nu mai posteaza nici o poza facuta de el pe aici

Editat de Milkinis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×