Sari la conținut
Forum Roportal
your_angel

e urat rau afara...cine vrea sa se plictiseasca impreuna cu mine...?:(

Postări Recomandate

ce faceti de obicei cand este atat de urat afara...? pe mine una ma deprima ingrozitor cand stau intre 4 pereti, cand nu am stare de tv...sau de vazut un film...cand am chef sa fac ceva si nu stiu ce...iar in casa este prea liniste...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce faceti de obicei cand este atat de urat afara...? pe mine una ma deprima ingrozitor cand stau intre 4 pereti, cand nu am stare de tv...sau de vazut un film...cand am chef sa fac ceva si nu stiu ce...iar in casa este prea liniste...

 

 

Incearca sa-ti dezvolti imaginatia sau spiritul de creatie si inovatie, poti sa faci orice daca nu vrei sa te plictisesti...De fapt, eu spun acum numai prostii, pentru ca si eu ma plictisesc mai ales ca acum e ora 4 dimineata, ora la care-as putea dormi, insa din cauza ca am insomnie ca-ntotdeauna, va trebui sa ma plictisesc inca vreo doua ore. Niciodata nu e urat afara, ci doar prezenta frecventa si exagerata a oamenilor pragmatici si fara chef de viata influenteaza acest aspect.

Editat de Zaiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce faceti de obicei cand este atat de urat afara...? pe mine una ma deprima ingrozitor cand stau intre 4 pereti, cand nu am stare de tv...sau de vazut un film...cand am chef sa fac ceva si nu stiu ce...iar in casa este prea liniste...

 

 

Nici pana-n ziua de azi nu cunosc plictiseala!!!!

 

La varsta ta, la 20 de ani cea mai frumoasa tara mi-a fost inca ROmania .... dar nu m-am plictisit, am avut intilniri foarte multe ca nu mai stiam cum sa le schedulez sa nu ma intilnesc cu cineva cu care ma intilnesc mai tirziu !!! si nu conta cum e timpul afara !!! Si atunci au fost patru anotimpuri, cred ca le stii care sint.

 

Pe aici se spune: "get a life" !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incearca sa-ti dezvolti imaginatia sau spiritul de creatie si inovatie, poti sa faci orice daca nu vrei sa te plictisesti...De fapt, eu spun acum numai prostii, pentru ca si eu ma plictisesc mai ales ca acum e ora 4 dimineata, ora la care-as putea dormi, insa din cauza ca am insomnie ca-ntotdeauna, va trebui sa ma plictisesc inca vreo doua ore. Niciodata nu e urat afara, ci doar prezenta frecventa si exagerata a oamenilor pragmatici si fara chef de viata influenteaza acest aspect.

asa este..dar nu poti sa spui ca nu au fost momente cand chiar nu te-a ajutat deloc imaginatia...si chiar nu ai avut ca face..iar faza cu uratul afara...cand bate vantul de rupe si ploua cu toata indulgenta din lume nu poti afirma ca e frumos...totusi este adevarat ca deobicei starile oamenilor sunt usor influentate de natura...

 

Nici pana-n ziua de azi nu cunosc plictiseala!!!!

 

La varsta ta, la 20 de ani cea mai frumoasa tara mi-a fost inca ROmania .... dar nu m-am plictisit, am avut intilniri foarte multe ca nu mai stiam cum sa le schedulez sa nu ma intilnesc cu cineva cu care ma intilnesc mai tirziu !!! si nu conta cum e timpul afara !!! Si atunci au fost patru anotimpuri, cred ca le stii care sint.

 

Pe aici se spune: "get a life" !!!

inseamna ca tu ai avut ceva mai mult noroc ca mine la varsta asta...si nu pot decat sa te invidiez...am si eu zile cand intr-adevar am cu cine sa ma intalnesc si nu stiu cum sa-mi programez programul in cat sa fie bine pentru toata lumea...dar exista si zile in care chiar nu am ce face...si ma plictisesc si de mine...mersi de urarea cu viata dar nu este dupa mine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand e urat afara se doarme , sau se citeste o carte de aventuri ceva.... sau se cheama prietneii la tine pt o partida de poker/remy/whist/septica.... whatever... sunte destule de facut ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×