Sari la conținut
Forum Roportal
eddy1973

ce sa intimplat cu tastatura mea

Postări Recomandate

ce sa intimplat cu tastatura mea caci nu vrea sa functioneze,orice tastez scrie niste caractere aiurea,ce combinatie de taste tre sa folosesc ca sa-si revina...tastatura sa defectat brusc din senin fara sa-i fi facut nimeni nimic la ea.....acum rog o prietena sa scrie pt mine si eu dau copy paste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate ai ceva virus

sa stricat suspect ca am luat alta tastatura si merge acum..desi era noua si ma mir...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce sa intimplat cu tastatura mea caci nu vrea sa functioneze,orice tastez scrie niste caractere aiurea,ce combinatie de taste tre sa folosesc ca sa-si revina...tastatura sa defectat brusc din senin fara sa-i fi facut nimeni nimic la ea.....acum rog o prietena sa scrie pt mine si eu dau copy paste

Si vrei sa te credem..? :bye: si cum ii spui ce sa scrie ..ii soptestesti la ureche sau la telefon..:D

Din curiozitate ..si la emoticoane ..cum ii spui pe care sa puna ..? :yahoo:

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce sa intimplat cu tastatura mea caci nu vrea sa functioneze,orice tastez scrie niste caractere aiurea,ce combinatie de taste tre sa folosesc ca sa-si revina...tastatura sa defectat brusc din senin fara sa-i fi facut nimeni nimic la ea.....acum rog o prietena sa scrie pt mine si eu dau copy paste

 

Am patit si eu asa ceva saptamana trecuta. Cateva taste nu functionau, cateva taste bateau altceva decat trebuia....am facut proba cu alta tastatura, am vazut ca merge perfect asa ca ...mi-am cumparata alta tastatura :yahoo: Nu mi-am batut capul sa vad ce are si de ce nu functioneaza corect :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si vrei sa te credem..? :bataita: si cum ii spui ce sa scrie ..ii soptestesti la ureche sau la telefon..:)

Din curiozitate ..si la emoticoane ..cum ii spui pe care sa puna ..? :lol:

pe skype i-am spus!functioneaza mouseul omule,am zis ca doar tastatura nu,deci puteam da copy paste ce era greu de inteles ca cu mousel puteam pune si emoticuri...dar acum am remediat!am cumparat alta noua desi nici asta defecta din senin nu era veche..

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×