Sari la conținut
Forum Roportal
bella_isotta

Marie Leveau

Postări Recomandate

Am scris deja......a fost regina voodoo din New Orleans, USA

 

unde ai scris?ca nu scrisesei.. :) acum ai scris

 

si Damien Ashton Leveau cine e? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deja tu pomenesti aici lucruri "sfinte"...pai altii nu au auzit sau nu cred in magie neagra -uitate la topicul cu asa ceva-si tu incepi direct cu vodoo?!si ca idee ca nici eu nu am auzit de ea,tipa e un fel de mama omida varianta afro americana?

Editat de eddy1973

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deja tu pomenesti aici lucruri "sfinte"...pai altii nu au auzit sau nu cred in magie neagra -uitate la topicul cu asa ceva-si tu incepi direct cu vodoo?!si ca idee ca nici eu nu am auzit de ea,tipa e un fel de mama omida varianta afro americana?

 

Sa zicem ca e ca un fel de mama Omida afro-americana.........sau mai bine a zis, a fost..........ca nu mai e de multa vreme pe lumea asta.

 

unde ai scris?ca nu scrisesei.. :) acum ai scris

 

si Damien Ashton Leveau cine e? :)

 

 

Scrisesem deja la topic, dar vad ca nu prea esti atent/a...........

Daca nu stii.......nu mai conteaza..........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa zicem ca e ca un fel de mama Omida afro-americana.........sau mai bine a zis, a fost..........ca nu mai e de multa vreme pe lumea asta.

Scrisesem deja la topic, dar vad ca nu prea esti atent/a...........

Daca nu stii.......nu mai conteaza..........

cam de cand?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deja tu pomenesti aici lucruri "sfinte"...pai altii nu au auzit sau nu cred in magie neagra -uitate la topicul cu asa ceva-si tu incepi direct cu vodoo?!si ca idee ca nici eu nu am auzit de ea,tipa e un fel de mama omida varianta afro americana?

 

 

e o diferenta sa nu auzi de magie neagra si sa nu crezi in asa ceva. Si... mai toata lumea a auzit de magie neagra.

in legatura cu VooDoo... este un ritual special, a mai fost un forum asemanator despre VooDoo... mai multe detalii gasiti acolo, cat despre practicantii VooDoo, majoritatea sunt din Haiti, doar acolo se mai practica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e o diferenta sa nu auzi de magie neagra si sa nu crezi in asa ceva. Si... mai toata lumea a auzit de magie neagra.

in legatura cu VooDoo... este un ritual special, a mai fost un forum asemanator despre VooDoo... mai multe detalii gasiti acolo, cat despre practicantii VooDoo, majoritatea sunt din Haiti, doar acolo se mai practica.

si in brazilia si cuba!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×