Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

Biscuiti si fursecuri

Postări Recomandate

De la bun inceput sa nu imi sariti in cap ca fac reclama mascata sau alte alea, caci nu am tangente cu firma producatoare ;) :cry: ::clap:: .

 

Despre ce e vorba? Am si eu un "of" : acum cateva luni se gaseau pe piata niste biscuiti care intre timp au devenit favoritii mei : VIcaca .Erau intr-un pachet mic, la vreo 10-12 000 de lei , iar mie personal imi placeau la nebunie... La mine in oras insa de ceva vreme nu se mai gasesc nicaieri, si as vrea sa va intreb , poate stiti careva : mai exista acesti biscuiti in orasul vostru sau nu? Caci daca raspunsul e nu inseamna ca ei nu se mai fabrica , si atunci pot sa imi iau gandul de la biscuitii vicaca, si ma indrept spre altceva :band: .

 

LATER EDIT : Daca tot am inceput tema asta, cred ca putem vorbi aici despre biscuiti : marci preferate, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De la bun inceput sa nu imi sariti in cap ca fac reclama mascata sau alte alea, caci nu am tangente cu firma producatoare  :good:  :good:  ::-:  .

 

Despre ce e vorba? Am si eu un "of" : acum cateva luni se gaseau pe piata niste biscuiti care intre timp au devenit favoritii mei : VIcaca .Erau intr-un pachet mic, la vreo 10-12 000 de lei , iar mie personal imi placeau la nebunie... La mine in oras insa de ceva vreme nu se mai gasesc nicaieri, si as vrea sa va intreb , poate stiti careva : mai exista acesti biscuiti in orasul vostru sau nu? Caci daca raspunsul e  nu inseamna ca ei nu se mai fabrica , si atunci pot sa imi iau gandul de la biscuitii vicaca, si ma indrept spre altceva ;) .

[snapbacca]33623[/snapbacca]

 

mda stiu acei biscuiti, imi plac si mie

de gasit se gasesc, acum nu stiu in orasul tau de ce nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am aceeasi nedumerire de vreo cateva luni!!!si mi'e imi placeau la nebunie!!am intrebat o vanzatoare daca au..si mi'a spus ca..nu se mai fac :D ..cine stie..dar..acum au aparut biscuiti astia Merlin,cu ciocolata..care..sunt la fel de buni!!si..pana ce reapar Vikk,inapoi... :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, intre timp se pare ca e clara "treaba" : nu se mai fabrica acesti biscuiti . Dar omul se adapteaza , nu ? Si eu m-am reprofilat : am trecut fie pe merlin, fie pe Lu-pepito sau cum s-or mai numi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place ciocolata , nu prea ma dau in vant dupa biscuiti :cheers: , iar biscuitii care imi plac sunt numai aia de unt :party:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, intre timp se pare ca e clara "treaba" : nu se mai fabrica acesti biscuiti . Dar omul se adapteaza , nu ? Si eu m-am reprofilat : am trecut fie pe merlin, fie pe Lu-pepito sau cum s-or mai numi...

Si iti si plac biscuitii Merlin? Ca mie imi plac :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si iti si plac biscuitii Merlin? Ca mie imi plac :cheers:

 

Da , dar numai varianta cu crema de cacao :party:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×