Sari la conținut
Forum Roportal
Alepsik

Faze penibile...rau! in sex, desigur...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt curioasa sa aflu ce faze penibile vi s-au intamplat si voua. Sunt sigura ca aveti si voi de povestit ceva. Hai sa va spun eu intai: eram intr-o zi cu prietenul meu (eram de vreo 4 ani cu el) si ne vine pofta de sex. Incepem noi sa ne excitam reciproc, imi face el sex oral cand ce vad eu pe masa? Era o acadea si bineinteles mi-a venit ideea s-o folosim cumva, sa mai condimentam putin jocul. Nici n-apuc s-o iau bine ca mi-o fura prietenul meu din mana si incepe sa se joace cu ea pe langa...buzele de jos. O introduce putin si inauntru, se tot juca, pe mine ma excita teribil, cand il aud spunand :"Oooooops" :lol: Ma intrebam ce naiba s-a intamplat..cand ma uit...ma infierbantasem asa de tare incat...batul de la acadea s-a rupt!! :hi: Ghiciti unde s-a dus biluta de la acadea...uoff aveam o mie de draci mai ales ca ma cam durea si prietenul meu destept nu reusea sa scoata tampenia aia de acadea...Stateam in pat ca la ginecolog, ba radeam ca doi idioti de situatie ba m-apucau iar nervii...Pana la urma operatiunea a reusit :D , ne-am chinuit ceva ca terenul era alunecos :roll: . Oricum, am zis ca nu mai incerc prea curand experimente de genul asta.

Care a fost cea mai penibila faza care vi s-a intamplat ?

Editat de Cristinick
Fara tz, sh, k! Edit font

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta tine mai mult de penibil sau de comic? Am avut si eu mai multe faze, dar n-as stii daca sa le introduc in categoria tragicului sau a comicului. Dar cea mai penibila faza care mi s-a intamplat si de care mi-a fost rusine mult timp, fara sa constientizez despre ce s-a intamplat a fost asa: La sfarsitul unei frumoase zi de vara dupa o vizita la Sighisoara si Bran ne-am intors la Brasov eu, prietena mea si un amic de-al nostru. La cativa km de Brasov am luat in masina 2 prostituate si odata ajunsi la Brasov mi-am trimis prietena la plimbare pt jumatate de ora, fara sa-mi dau seama de gravitatea faptei. Dupa jumatate de ora ne-am reintalnit asa cum a fost vorba... Ne-am intalnit si-a doua zi, si-a treia ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat... si asta pt ca ma iubea. Dar a fost singura faza de gen pe care am facut-o in viata de cuplu... pana acum :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta tine mai mult de penibil sau de comic? Am avut si eu mai multe faze, dar n-as stii daca sa le introduc in categoria tragicului sau a comicului. Dar cea mai penibila faza care mi s-a intamplat si de care mi-a fost rusine mult timp, fara sa constientizez despre ce s-a intamplat a fost asa: La sfarsitul unei frumoase zi de vara dupa o vizita la Sighisoara si Bran ne-am intors la Brasov eu, prietena mea si un amic de-al nostru. La cativa km de Brasov am luat in masina 2 prostituate si odata ajunsi la Brasov mi-am trimis prietena la plimbare pt jumatate de ora, fara sa-mi dau seama de gravitatea faptei. Dupa jumatate de ora ne-am reintalnit asa cum a fost vorba... Ne-am intalnit si-a doua zi, si-a treia ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat... si asta pt ca ma iubea. Dar a fost singura faza de gen pe care am facut-o in viata de cuplu... pana acum :roll:

adica aveai prietena,nu duceai lipsa,dar ai luat o prostituata cu tine si ti-ai trimis prietena la plimbare?!?Scarbos!!! Nu pot sa cred ca ea te-a iertat.Si oricum,oricat de disperat ai fi ,oricata lipsa ai duce...cu o prostituata?!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta tine mai mult de penibil sau de comic? Am avut si eu mai multe faze, dar n-as stii daca sa le introduc in categoria tragicului sau a comicului. Dar cea mai penibila faza care mi s-a intamplat si de care mi-a fost rusine mult timp, fara sa constientizez despre ce s-a intamplat a fost asa: La sfarsitul unei frumoase zi de vara dupa o vizita la Sighisoara si Bran ne-am intors la Brasov eu, prietena mea si un amic de-al nostru. La cativa km de Brasov am luat in masina 2 prostituate si odata ajunsi la Brasov mi-am trimis prietena la plimbare pt jumatate de ora, fara sa-mi dau seama de gravitatea faptei. Dupa jumatate de ora ne-am reintalnit asa cum a fost vorba... Ne-am intalnit si-a doua zi, si-a treia ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat... si asta pt ca ma iubea. Dar a fost singura faza de gen pe care am facut-o in viata de cuplu... pana acum :)

 

ooooo :haha: sincer? am ramas un pic asa :friends: dupa ce am citit ce ai scris tu. Curajos nu gluma....

Stii care parte nu o inteleg eu? ce poate oferii o prostituata in locul unei iubite? :airkiss: ...sunt tare curioasa. :)

Acuma sincer ce te poate atrage la o prostituata, ca de suflet nu este vb si sexul ei este.....brrrrrrrr nu mai zic:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce poate oferii o prostituata in locul unei iubite?

 

niste boli venerice, o sida, o hepatita, un sifilis...si poi ii mai dai si prietenei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta tine mai mult de penibil sau de comic? Am avut si eu mai multe faze, dar n-as stii daca sa le introduc in categoria tragicului sau a comicului. Dar cea mai penibila faza care mi s-a intamplat si de care mi-a fost rusine mult timp, fara sa constientizez despre ce s-a intamplat a fost asa: La sfarsitul unei frumoase zi de vara dupa o vizita la Sighisoara si Bran ne-am intors la Brasov eu, prietena mea si un amic de-al nostru. La cativa km de Brasov am luat in masina 2 prostituate si odata ajunsi la Brasov mi-am trimis prietena la plimbare pt jumatate de ora, fara sa-mi dau seama de gravitatea faptei. Dupa jumatate de ora ne-am reintalnit asa cum a fost vorba... Ne-am intalnit si-a doua zi, si-a treia ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat... si asta pt ca ma iubea. Dar a fost singura faza de gen pe care am facut-o in viata de cuplu... pana acum :flowers:

si cand te-ai trezit era deja dimineata? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar chiar nu mai are nimeni curaj sa povesteasca? Ptiuuu, nu ma asteptam la asa timiditate!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica aveai prietena,nu duceai lipsa,dar ai luat o prostituata cu tine si ti-ai trimis prietena la plimbare?!?Scarbos!!!

sc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si cand te-ai trezit era deja dimineata? :crazy:

 

Asa ma gandeam si eu, visul vietii lui...adica si cu prietena si "tutut" de tarfe, prietena nesuparata :D)) parca suna prea frumos

doamne ce vis pot avea cate unii :crazy:) :flowers:

Editat de ea_adita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ooooo :D sincer? am ramas un pic asa :no: dupa ce am citit ce ai scris tu. Curajos nu gluma....

Stii care parte nu o inteleg eu? ce poate oferii o prostituata in locul unei iubite? :crazy: ...sunt tare curioasa. :crazy:

Acuma sincer ce te poate atrage la o prostituata, ca de suflet nu este vb si sexul ei este.....brrrrrrrr nu mai zic:D

 

Pai ce sa-l atraga...il atrage ceva nou, ca doar tot ce este nou e frumos, nu? :flowers: Mda... omu' cauta noi aventuri ca de-a lui prietena e satul. Mai isi scoate in evidenta si prostia... , ce mare realizare... a "cucerit" o prostituata... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×