Sari la conținut
Forum Roportal
MiniME

Abdomenul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

flaconul :crazy: 30 de pastile cred ca are.

Ura :flowers: ce veste minunata mi-ai dat. O sa imi cumpar si eu. Stateam cu frica ca o pastila costa atat si ar fi fost prea mult pentru bugetul meu. Deci ... se iau cate 3-4 pastile deodata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai da. trei pt -70 si 4 pt +70kg, scrie si in prospect. In fiecare seara la aceeasi ora, timp de 14 zile. asa-i cura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai da. trei pt -70 si 4 pt +70kg, scrie si in prospect. In fiecare seara la aceeasi ora, timp de 14 zile. asa-i cura.

Mersi mult, maine am sa merc prin oras si am sa caut in farmacii. Sper sa mearga si la mine. Dar am observat ca daca la altele dau rezultate la mine nu merge :flowers: Dar macar sper mai ales ca m-am pus iara pe regim

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am fost neincrezatoare... Dar... :flowers: spre uimirea mea, a mers, tot combinat cu regim, normal...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am avut burtica dupa nastere... chiar enervanta.. n-am facut nici un fel de gimnastica, am fost obsedata ca am cezariana si sa nu patesc ceva.. :flowers:

Si am descoperit niste pastile naturiste, Normoponderol, cu care am scapat de burta. Complet. Nu fac nici un rau, actioneaza asupra tesutului adipos si detoxifiaza organismul. Sunt folosite in tratamentul obezitatii. Repet, le-am testat si au functionat surprinzator de bine, fara efecte adverse. Fiindca deja mergi la sala, eu zic ca ai putea sa le incerci.

 

 

Merg luate cu bere ? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu ce cauti aici?! :flowers:

 

 

M gandeam ca poate niste kile pierdute nu ar fi o idee rea ... mai ales daca merge cu pastile :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce stii tu :D

 

 

:crazy:

 

pai exact de-aia am intrebat , fiindca NU STIU :crazy:

 

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Merg luate cu bere ? :flowers:

Aoleuuuu barbati la orizont. Vrei sa scada burtica? Da la barbati nu e asa tragic ... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×