Sari la conținut
Forum Roportal
MiniME

Abdomenul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu la toti functioneaza asta Mircea. Am citit in reviste de culturisti unii prefera cu greutati, altii fara, altii fac serii putine, dar "intinse"/concentrate pe muschi, altii fac exercitii multe. Fiecare e diferit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu in 2 luni mi-am scos patratelele la abdomen...

Nu cred ca femeile isi doresc un abdomen cu patratele la fel de evidentiate ca ale barbatilor, nici barbatii, cred eu, nu si-ar dori sa aiba langa ei o femeie cu un abdomen la fel de musculos ca al lor.

Editat de BlueSugar
Scurtat citat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fructul care face minuni și topește grăsimile de pe abdomen. Este plin de proteine și de vitamine – Evenimentul Zilei (evz.ro)

 "Puțin cunoscut, amla, sau coacăzul indian, este un fruct exotic originar din Asia care are multe virtuți pentru sănătatea noastră."

De pe abdomenul meu nu va topi NIMIC acest fruct miracol, despre care inca n-am auzit deloc pan'acum :eek: si nici n-am vazut ca nu se importa asa o avere nationala tocmani din India unde oamenii sint slabi si asa.   Cred ca n-are suprafara destul de mare acea tara sa cultive destul din acest Amla sa slabeasca si Americanii, tocmai de aia nu se importa sa cumparam medicamente pretioase pentru asta!!!  "Sănătatea noastră" e dusa in lipsa acestui fructulet, oare ce ne facem fara???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×