Sari la conținut
Forum Roportal
buiaca

de la o simpla sa ajung sa nu mai pot de dragul ei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am ajuns sa imi placa cea mai buna prietena a mea. e foarte nasol, chiar daca o cunosc destul de bine tot nu ma pot apropia de ea sa o fac si pe ea sa ma placa. Pot sa spun ca nici nu arat foarte bine dar na nu eu am cautat-o pe aceasta fata eu chiar ma tineam departe de fete ca sa nu am de ce sa ma simt complexat...

vreau idei sugestii ce as putea sa fac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu te poti apropia de ea? ce leg are cum arati cu faptul ca nu te poti apropia de ea?

remember..si quasimodo a sedus-o esmeralda. :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am ajuns sa imi placa cea mai buna prietena a mea. e foarte nasol, chiar daca o cunosc destul de bine tot nu ma pot apropia de ea sa o fac si pe ea sa ma placa. Pot sa spun ca nici nu arat foarte bine dar na nu eu am cautat-o pe aceasta fata eu chiar ma tineam departe de fete ca sa nu am de ce sa ma simt complexat...

vreau idei sugestii ce as putea sa fac

Spunei ca o placi mai mult decat ca simpla prietena ,si vei vedea reactia ei ..de foarte multe ori ne inselam ,crezand ca nu ne plac cei de langa noi ,dar de fapt este invers.. :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si inca ceva..nu prea exista amicitie intre un barbat si o femeie..exista dorinte secrete,iubiri platonice :suicide:

 

deci ceva pute intre voi.. ca altfel nu erati amici :crazy:

Editat de Leu79

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate vrea sa afle si parerea unei fete...

daca te temi sa nu o pierzi ca prietena in caz ca nu-ti impartaseste sentimentele, eu zic, mai bine sa incepi cu niste gesturi finute, la care ea ar trebui sa-ti raspunda daca te place si altfel decat ca amic. daca nu, nici nu le va baga in seama...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu daca eram in locul tau i-as fi zis pe fatza.daca vrea ok,daca nu vrea iar ok. :suicide: mai bine sa iti para rau pentru ceva ce ai facut decat pentru ceva ce nu ai facut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar daca nu-l place altfel decat ca amic, exista mari sanse sa se indeparteze de el... oare se merita?

daca e diplomat poate castiga timp, si-l poate intoarce in folosul lui...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate vrea sa afle si parerea unei fete...

daca te temi sa nu o pierzi ca prietena in caz ca nu-ti impartaseste sentimentele, eu zic, mai bine sa incepi cu niste gesturi finute, la care ea ar trebui sa-ti raspunda daca te place si altfel decat ca amic. daca nu, nici nu le va baga in seama...

Nu cred ca o va pierde sub nicio forma ,daca sunt prieteni nu se va intampla nimic si vor ramane prieteni in continuare .. :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca o va pierde sub nicio forma ,daca sunt prieteni nu se va intampla nimic si vor ramane prieteni in continuare .. :suicide:

 

imi pare rau ca tre` sa recunosc dar lawrence al arabiei are dreptate. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×