Sari la conținut
Forum Roportal
nutzu313

Credite

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

poti sa stergi baza de date,ca exista si dosarele de credit ...ce faci cu ele,dai foc la arhiva? :focus:

bine bine da macar atunci cand ceri un imprumut rapid, nu pot furniza un raport imediat in cateva minute

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am luat credite si am declarat ca nu mai am la alte banci si mi-au dat :focus:

 

am mintit :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-ti da mineni imprumut fara sa te verifice..vrei sa iei credit de la alta banca decat de la cea la care ai deja unul?

am unul la cec si am intarziat cu sume modice, adica au ramas "codite" de cate 3 lei, 5lei de care nici nu am fost anuntat si m-am trezit in baza de date. imbecili! si acum tre sa ma rog sa iau rapid 6000euro si nu da nimeni :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca nu ai restante la alte banci si nu depasesti cred ca suma de 35000 ron..nu se vede in crb

 

am unul la cec si am intarziat cu sume modice, adica au ramas "codite" de cate 3 lei, 5lei de care nici nu am fost anuntat si m-am trezit in baza de date. imbecili! si acum tre sa ma rog sa iau rapid 6000euro si nu da nimeni :focus:

ai incercat la bcr?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am luat credite si am declarat ca nu mai am la alte banci si mi-au dat :focus:

 

am mintit :blink:

o sa incerc si varianta asta. pana acum am vrut sa fiu corect si cred k am fost fraier. cu astia nu merita safii corect

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cica daca minti iti dau nu stiu ce bulina neagra

 

clar de luna : parca era de la 3000 euro :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am incercat cam la toate, si pt un imprumut de 1500ron!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nu dau k sunt "rau platnic".

deja nu mai am nici ourma de patriotism. urasc tara asta, care de fapt nu mai e a romanilor demult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×