Sari la conținut
Forum Roportal
DELIA79

JOCURI

Evaluează acest topic

JOCURI PENTRU FETE  

33 membri au votat

  1. 1. Ce jocuri putem juca (noi fetele ) ?

    • IGI PROJECT
      6
    • RED ALERT
      8
    • RISE OF CHAOS
      4
    • RUNESCAPE
      6
    • COUNTER STRIKE
      7
    • STRATEGIE PURA
      14
    • MINICLIPURI
      11
    • ALTELE
      16


Postări Recomandate

mama..pai sunt o gramada pe care le poti juca.. Sims, Rise of Nations, GTA San Andreas, Age of empires, Heroes...mai vrei? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exista jocuri pe care baietii cred ca le pot juca doar ei ...FALS ...

am o tipa cunostinta care i-a batut pe toti la counter strike, chiar daca erau baieti :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat eu cateva jocuri...pe care altii nici nu au stiut cum sa le instaleze :lol:)

 

 

 

 

 

Eu una joc acasa ...NFS-urile toate ....NFSU2 ..l-am terminat ...Carbonul il joc acum...etc

ai joc si CS la munk,si strategie ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

orice tip de joc...nu cred ca suntjocuri pentru fete sau pentru baieti...si daca ar fi sunt sigura ca pentru noi nu ar fi fost asta o problema :yahoo:

 

imi aduc aminte ca acum vre-o 2-3 ani facusem rost de NFSU2 si nu stiam sa-l instalez(trebuia instalat cu nero) ... ma rog...l-am chemat pe prieten sa mi-l instaleze...cand a auzit despre ce joc este vorba s-a mirat " cum joci tu NFS? stii tu sa joci? asta e joc pentru baieti...ce stii tu despre masini?" ca sa vina dupa vre-o 2-3 saptamani si intra in joc...si ma intreaba iar: cine a jucat aici asa bine? " eu foarte serioasa ii spun ca "eu" iar s-a uitat ciudat la mine" tu? "

Editat de alina_gra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×