Sari la conținut
Forum Roportal
Knut

urmele pasiunii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum problema e ca semnele sunt pe gat, dar si pe barbie. Sh.......

Iti pui un plasture, zici si tu ca la o frana brusca te-ai trezit cu barbia intr-o bara :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oh my....

Vin si eu cu o mini-problema si tu o transformi intr-o giga-problema.

Nu cred ca are rost sa discutam despre asta pt ca s-a discutat si rasdiscutat aici pe forum.

 

 

Bineinteles ca nu m-ai inteles.:blink:

E foarte simpla problema! Renunti la "incoronat" e mai corect si mai cinstit ptr toata lumea.

Doar daca pe tine te incanta situatia, poti continua, traind viata la "extrem".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti pui un plasture, zici si tu ca la o frana brusca te-ai trezit cu barbia intr-o bara :blink:

O frana brusca pe bicicleta, ca masina n-am :roll:

Si totusi o idee buna. Am fost la inot de dimineata si m-am dat cu barba de marginea bazinului, din cauza somnului pierdut in timp ce ma distram cu amantul. Merge asta?

Editat de copilul muntilor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Auntic de ce-i zici de vin cu paine ? :blink:

Mama mea cand papa bataie ca sa i se traga vanataile punea intr-o batista felii de paine inmuiate in vin rosu si apoi pe urma. Ii trageau vanataile :jester:

Chestii babesti .

 

O frana brusca pe bicicleta, ca masina n-am :roll:

Microbuz, troleu... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O frana brusca pe bicicleta, ca masina n-am :roll:

Si totusi o idee buna. Am fost la inot de dimineata si m-am dat cu barba de marginea bazinului, din cauza somnului pierdut in timp ce ma distram cu amantul. Merge asta?

 

Pai spui ca te-ai impiedicat si cineva a picat peste tine si ... ops, ai ramas cu vanatai :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ai mare grija ca "incoronatul" sa nu-ti intoarca vanataile prin alta metoda decat a "giugulelii", atunci ai sa scapi mai greu de ele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca se potriveste aici topicul asta, dar unde era sa-l pun??

OK, e putin penibil: Mi-am petrecut noaptea cu .. amantul :blink: , si se pare ca m-a muscat cam tare de gat. Sunt plina de urme ale muscaturilor!! Si se vad cam tare!! Intrebare: cum scap de ele pana deseara, cand probabil ma vad cu prietenul? :roll:

 

 

ai trecut ...proba ? :crazy:

poate semnele vizibile trec ....dar, petele de pe constiinta cum le ...stergi ? :jester:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×