Sari la conținut
Forum Roportal
Knut

urmele pasiunii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu cred ca se potriveste aici topicul asta, dar unde era sa-l pun??

OK, e putin penibil: Mi-am petrecut noaptea cu .. amantul :blink: , si se pare ca m-a muscat cam tare de gat. Sunt plina de urme ale muscaturilor!! Si se vad cam tare!! Intrebare: cum scap de ele pana deseara, cand probabil ma vad cu prietenul? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:blink: si in acelasi timp trist...

 

Parerea mea, este necesar sa te complici? Nu te mai vezi cu "prietenul" si s-a rezolvat de la sine...

 

A! Sa nu-mi spui ca-l iubesti!

Editat de ironic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca se potriveste aici topicul asta, dar unde era sa-l pun??

OK, e putin penibil: Mi-am petrecut noaptea cu .. amantul :jester: , si se pare ca m-a muscat cam tare de gat. Sunt plina de urme ale muscaturilor!! Si se vad cam tare!! Intrebare: cum scap de ele pana deseara, cand probabil ma vad cu prietenul? :crazy:

 

 

Pai in primul rand meriti :blink:

 

In al 2 lea rand : Pune gheata si suc de lamaie . Se reduc dar nu dispar atat de repede . :roll:

 

In al 3 -lea rand : Feeling personal : Nu va suport pe astia care va inselati iubitii pe diverse motive cum ar fi ca va traiti viata ! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:jester: si in acelasi timp trist...

 

Parerea mea, este necesar sa te complici? Nu te mai vezi cu "prietenul" si s-a rezolvat de la sine...

 

A! Sa nu-mi spui ca-l iubesti!

E complicat. Exista niste probleme in relatia noastra si trebuie sa-l vad in seara asta, daca nu s-ar putea sa se duca totul de rapa.

 

Pai in primul rand meriti :blink:

 

In al 2 lea rand : Pune gheata si suc de lamaie . Se reduc dar nu dispar atat de repede . :roll:

 

In al 3 -lea rand : Feeling personal : Nu va suport pe astia care va inselati iubitii pe diverse motive cum ar fi ca va traiti viata ! :crazy:

OK, gheata si lamaie. Thanks!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate cu ceva fond de ten...sau mai bine o esarfa...ca de trecut pana diseara nu as vedea cum

 

incearca sa tii pe urme paine inmuiata in vin rosu :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate cu ceva fond de ten...sau mai bine o esarfa...ca de trecut pana diseara nu as vedea cum

 

incearca sa tii pe urme paine inmuiata in vin rosu :blink:

n-am nicio esarfa, din pacate nu sunt genul care sa poarte asa ceva. Si vinul rosu imi pateaza pielea ingrozitor. Dar mersi oricum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

exista niste probleme? n-as fi crezut :blink:

 

serios acuma, asta se cheama lucru manual... Incearca sa amani, e cea mai buna solutie.. da-te bolnava :jester:))

 

Sau zi-i adevarul :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate cu ceva fond de ten...sau mai bine o esarfa...ca de trecut pana diseara nu as vedea cum

 

incearca sa tii pe urme paine inmuiata in vin rosu :roll:

 

 

Gura pacatosului a vorbit cumva ? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×