Sari la conținut
Forum Roportal
ioan t

Cum votati la referendum ?

Postări Recomandate

Se tot vorbeste si aici si pe alte forumuri si pe la televiziuni despre cit de mare sau mica sustinere are Basescu in rindul electoratului.

Cum putem sti atit timp cit sondaje nu prea apar public si nici alea care apar nu sint prea credibile avind in vedere "verticalitatea" institutelor noastre de sondare ?

 

Ce va propune eu e sa votam online cit mai multi, poate ajungem la un numar de voturi "reprezentativ" si ne facem o idee. Stiu ca oamenii care folosesc internetul pot sa nu reprezinte un esantion corect, dar nu prea putem schimba asta ...

 

Eu va propun pentru vot adresa asta de aici. (se poate vota nu numai pentru "referendum" ci si pentru preferinte pe partide sau pentru presedintie)

 

Daca stiti si alte poll-uri online, postati-le va rog aici. In fond cu cit votam in mai multe locuri cu atit poate dam un mesaj mai clar.

Editat de ioan t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

voi vota contra - doar din dorinta de a se termina "balciul" ce a cuprins intreaga "clasa" politica.

Voi vota contra - desi stiu ca va fi inutil - Base va reveni in functie si "tiganiada" va continua pana la marele nimic!

Hoti, ticalosi, nesatiosi, individualisti si avari vor fi indiferent de cine va fi presedinte - nu se va schimba acest lucru in veci vecilor!

Tot ceea ce sper sa se schimbe - "tiganiada" condusa cu profesionalism de un matelot!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pro Base...nici nu as putea sa fiu contra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt pro Base...nici nu as putea sa fiu contra.

 

Sunt contra Base ... nici nu as putea sa fiu pro.

:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Habar nu am ce argument puteti sa aveti...Este destul de clar ca este cam singurul care nu prea a facut compromisuri doar pentru a avea un fotoliu...Dar omul isi face soarta cu propria mana... :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

simt ca sunt ...manipulata ...nu stiu inca cum voi vota ....:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×