Sari la conținut
Forum Roportal
damago

Romanii din Europa

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu sunt eu cel care a spart gheata insa va spun "Bine v-am gasit!" tuturor membrilor si admin. E primul meu mesaj postat aici si prima zi cand am descoperit acest site. Numele meu este Marius (damago ca si utilizator), in prezent locuiesc in Italia, fiind plecat din august 2002 din Romania si sper sa fiu o prezenta cat mai activa pe acest forum. Sunt dispus sa-mi fac noi prieteni, sa vorbim despre orice pe orice tema si sper sa va pot ajuta cu informatii si sfaturi in masura in care pot.

 

36253gr8.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu sunt eu cel care a spart gheata insa va spun "Bine v-am gasit!" tuturor membrilor si admin. E primul meu mesaj postat aici si prima zi cand am descoperit acest site. Numele meu este Marius (damago ca si utilizator), in prezent locuiesc in Italia, fiind plecat din august 2002 din Romania si sper sa fiu o prezenta cat mai activa pe acest forum. Sunt dispus sa-mi fac noi prieteni, sa vorbim despre orice pe orice tema si sper sa va pot ajuta cu informatii si sfaturi in masura in care pot.

 

36253gr8.gif

 

Salut! Ma numesc Adrian (RadrianO pe forum) si sunt alcoo...hmm.. capsun...mm muncesc in Spania. Sunt aici din 2004, locuiesc in Valencia si pana acum am fost mai mult... cititor al acestui forum. Sper sa particip si eu mai mult la discutiile interesante de pe aici. Mai e cineva de prin zona mea? Poate facem o intalnire ;o)

:doh: :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut! Ma numesc Adrian (RadrianO pe forum) si sunt alcoo...hmm.. capsun...mm muncesc in Spania. Sunt aici din 2004, locuiesc in Valencia si pana acum am fost mai mult... cititor al acestui forum. Sper sa particip si eu mai mult la discutiile interesante de pe aici. Mai e cineva de prin zona mea? Poate facem o intalnire ;o)

:P :doh:

Bine ai venit si tu printre noi! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine ai venit si tu printre noi! :lol:

 

multumesc. Ei, ca sa vezi, avem aceasi data a conectarii: 1 aprilie :doh: bine, un an si vreo... aproape 1000 de posturi diferenta :P :cheer: uiii.. ce-mi plac smiley astea! =))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multumesc. Ei, ca sa vezi, avem aceasi data a conectarii: 1 aprilie :crazy: bine, un an si vreo... aproape 1000 de posturi diferenta ;) ;) uiii.. ce-mi plac smiley astea! =))

poate facem party impreuna la anu' :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit, de mult timp tot "bantui" pe acest forum si va citesc scrierile, iar acum m-am hotarat sa ne si cunoastem. :P :o:

 

Bine v-am gasit, de mult timp tot "bantui" pe acest forum si va citesc scrierile, iar acum m-am hotarat sa ne si cunoastem. :lol2: :P

 

 

Scuze, am uitat sa ma prezint, numele meu aste Bianca. Va salut pe toti!! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×