Sari la conținut
Forum Roportal
just be

cum ati privi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

deci sa va povestesc...marti a fost ziua prietenei mele si eu m-am imbolnavit si nu am mai putu ajunge..facusem puroi in gat ma durea capul ameteam abea acum imi revin...si tot odata si prietenul meu sa imbolnavit acelsi lucru....iar prietena mea sa suparat pt ca nu am venit la ziua ei..eu iam explicat ca sunt bolnava si nu am sa pot face fata din cauza agitatiei...dar ea acum crede ca anumit am facut sa nu vin adica ca mam prefacut ...cum ar trebui eu sa ma comport in cazul asta?ceea ce ma deranjat este faptul ca eu cat am fost bolnava ea nu a dat nici un semn inafara faptului sa insiste sa vin ..avand in vedere ca ea cand a fost bolnava eu eram in fiecare zi la spital...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1) ce legatura asta cu dragostea

2) fii mai detasata

3) sincer asta e o figura, sau fita cum sa ii spun. un santaj emotional. explica-i care a fost problema, crede bine, nu crede - ai o prietena falsa mai putin. aaa, si sincer nu pune la suflet, e usor de zis, greu de facut insa merita

 

ma inclin,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci sa va povestesc...marti a fost ziua prietenei mele si eu m-am imbolnavit si nu am mai putu ajunge..facusem puroi in gat ma durea capul ameteam abea acum imi revin...si tot odata si prietenul meu sa imbolnavit acelsi lucru....iar prietena mea sa suparat pt ca nu am venit la ziua ei..eu iam explicat ca sunt bolnava si nu am sa pot face fata din cauza agitatiei...dar ea acum crede ca anumit am facut sa nu vin adica ca mam prefacut ...cum ar trebui eu sa ma comport in cazul asta?ceea ce ma deranjat este faptul ca eu cat am fost bolnava ea nu a dat nici un semn inafara faptului sa insiste sa vin ..avand in vedere ca ea cand a fost bolnava eu eram in fiecare zi la spital...

In ce tara traiesti? In Romania sau in strainatate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...dar ea acum crede ca anumit am facut sa nu vin adica ca mam prefacut ...

Sa fie sanatoasa ! Daca s-a suparat , ii va trece !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deama nu cred ca o poti numi prietena.....in asa caz suparate si tu..daca intradevar nu ai putut veni nare pentru ce sa se supere ar trebui sa te inteleaga si sa te sustina...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×