Sari la conținut
Forum Roportal
Marlboro

Elasticitatea Regulamentului

Postări Recomandate

Stii , uneori spiritul legii e mai pretios decat legea in sine ! :crazy:

 

rana e mai adanca, din pacate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU ai ratat ocazia de a fii un pic ironic, ironic. Si de ce arde tara ? Daca tot ai deschis discutia ? Aici e vorba de respect; respectul datorat oricarui user roportal. Respectul datorat oricarei fiinte; Ti se pare ceva mai arzator ?

Ok.

Ce anume ?

 

Daca tu crezi ca vei rezolva ceva cu deschiderea acestui topic si cu spalatul izmenelor in public, ma voi inclina in fata ta si te voi admira in continuuare.

 

Ps:Puteai deschide un topic gen: "Oricat de rele ati fi, eu tot va iubesc!"

Editat de ironic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si de ce nu?

e jignitor sa iti recunosti erorile?

 

Daca tu crezi ca vei rezolva ceva cu deschiderea acestui topic si cu spalatul izmenelor in public, ma voi inclina in fata ta si te voi admira in continuuare.

 

Ps:Puteai deschide un topic gen: "Oricat de rele ati fi eu tot va iubesc!"

asta da altruism :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e nevoie de un alt chestionar. A mai fost unul si ia ghiciti cine a fost pe primul loc?

 

 

Mi se pare total auirea circul asta si imi lasa un gust amar! Nu puteti sa va asumati responsabilitatea faptelor voastre si incercati sa va victimizati.

 

 

 

Moderatorului EmmaD nu are de ce sa-i fie rusine pentru ca a aplicat "nenorocitul ala de Regulament", regulament incalcat frecvent si cu bunastiinta de catre unii. Moderatorul, in cazul de fata, nici macar n-a aplicat Regulamentul ca la carte si anume: clona banata, user warn-at!!!

Omul Emmad nu are nici un fel de satisfactie cand trebuie sa aplice o pedeapsa.

 

Domnilor, credeam ca incidentul s-a rezolvat pe PM. Se pare ca nu. Pacat. :crazy:

Din punctul meu de vedere ati fost in culpa si, repet, asta nu are absolut nici o legatura cu diaspora!!!

 

O zi buna si voua!

 

Poti te rog sa imi spui si mie unde a avut threehiene alte conturi ? Ca asa numita clona nu era copia identica a nici unuia dintre noi. Te rog foarte frumos Emma. Cred ca definitiile de la ce inseamna o clona nici maicar nu le-ai citit.

Imi pare rau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ma rog, ce era, la urma urmei, daca lasa "clona" aia sa-si faca damblaua timp de doua zile? ca pe urma oricum nu mai posta nimeni de pe ea...

Ca sa iasa acuma scandal si sa faca astia ca toate alea :crazy: Pentru un rahat de caine iese o porcarie mai mare decat si-ar fi imaginat cineva. Si PENTRU CE?!

 

Ce ai castigat, Emma? Ti-ai pastrat verticalitatea, sau ce? Pe bune ca nu inteleg, asa cum nu inteleg nici incapatanarea lor sa continuie protestul.

la urma urmei era vorba de o gluma, care ar fi luat sfarsit duminica dimineata, cand s-au despartit ei. Ce mare branza?!

 

Daca mai tii minte a mai fost o situatie nu mai stiu cine a fost moderatorul dar a spus ceva de genul asta;

"aveti juma de ora sa scrieti ce vreti, ca nu am chef sa stau dupa fiecare, apoi trec cu mopul, cine mai posteaza dupa mine are warn"

 

 

Elegant si de bun simt...nu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut moderator cu care nu am schimbat 2 vorbe in viata mea pe roportal si m-a facut proasta :roll: ...si multe alte insulte.

Al 2-lea moderator m-a avertizat pe pm ca sa am grija cat ma intind ... sau ceva de genul :D

Sunt de acord cu o clona. Spre exempul vrei sa postezi o problema mai delicata ... e mai bine sa folosesti un alt pseudonim pentru a nu se isca un circ ;) avand in vedere ca ti-ai format in prealabil o imagine pe forum.

Doar asa :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stii , uneori spiritul legii e mai pretios decat legea in sine ! :roll:

corect ravl...regulamentul, asa cum e el, elastic sau nu, permite unui user sa intre de pe cel putin de 20 de nick-uri diferite, sa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e nevoie de un alt chestionar. A mai fost unul si ia ghiciti cine a fost pe primul loc?

 

 

Mi se pare total auirea circul asta si imi lasa un gust amar! Nu puteti sa va asumati responsabilitatea faptelor voastre si incercati sa va victimizati.

 

 

 

Moderatorului EmmaD nu are de ce sa-i fie rusine pentru ca a aplicat "nenorocitul ala de Regulament", regulament incalcat frecvent si cu bunastiinta de catre unii. Moderatorul, in cazul de fata, nici macar n-a aplicat Regulamentul ca la carte si anume: clona banata, user warn-at!!!

Omul Emmad nu are nici un fel de satisfactie cand trebuie sa aplice o pedeapsa.

 

Domnilor, credeam ca incidentul s-a rezolvat pe PM. Se pare ca nu. Pacat. :crazy:

Din punctul meu de vedere ati fost in culpa si, repet, asta nu are absolut nici o legatura cu diaspora!!!

 

O zi buna si voua!

 

 

Intrebarea uriasa este : PE TINE CINE TE CONTROLEAZA ?

Din catre stiam eu, singurul mortal care se bucura de infailibilitate este Papa de la Roma

Tu nu faci niciodata greseli ?

Ca de exemplu, primul meu warn dat in 3 Februarie pentru mica abatere de a vorbi off-topic si care nu a fost ridicat nici pana in ziua de astazi ?

Editat de Saharian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ok... permeabilitatea e o trasatura care se dobandeste in timp , eu propun un moment de respiro inainte de a ne jigni intre noi .

si moderatorii au fost tot colegi de-ai nostri si sincer sa fiu, recunosc ca-i o meseria a dreaqului de ingrata !

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×