Sari la conținut
Forum Roportal
Marlboro

Elasticitatea Regulamentului

Postări Recomandate

Nu e nevoie de un alt chestionar. A mai fost unul si ia ghiciti cine a fost pe primul loc?

 

 

Mi se pare total auirea circul asta si imi lasa un gust amar! Nu puteti sa va asumati responsabilitatea faptelor voastre si incercati sa va victimizati.

 

Regulamentul forumului Roportal:

1. Reguli generale:

- Nu induceti in eroare ceilalti utilizatori prin utilizarea mai multor conturi. Cei prinsi vor fi banati.

 

Moderatorului EmmaD nu are de ce sa-i fie rusine pentru ca a aplicat "nenorocitul ala de Regulament", regulament incalcat frecvent si cu bunastiinta de catre unii. Moderatorul, in cazul de fata, nici macar n-a aplicat Regulamentul ca la carte si anume: clona banata, user warn-at!!!

Omul Emmad nu are nici un fel de satisfactie cand trebuie sa aplice o pedeapsa.

 

Domnilor, credeam ca incidentul s-a rezolvat pe PM. Se pare ca nu. Pacat. :lol2:

Din punctul meu de vedere ati fost in culpa si, repet, asta nu are absolut nici o legatura cu diaspora!!!

 

O zi buna si voua!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca emma a exagerat prin incercarea de a aplica un regulament ....prea strict, fara sa dea dovada de putina maleabilitate, de intelegere.

de aici si ''conflictul'' actual

nu uitati sa iertati greselile altora!

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

EmmaDWarned on Astazi, 02:43 AM

 

 

 

 

 

 

Added to warn levelQUOTE(Saharian @ Apr 23 2007, 01:38 AM) post_snapback.gifMa bucur sa aflu inca o data ca parerile mele sunt bine ancorate in realitate

Uite ca iti dau dreptate atunci cand ai : - esti taranca - fara ghilimele

:crazy:

 

Atac la persoana! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ma rog, ce era, la urma urmei, daca lasa "clona" aia sa-si faca damblaua timp de doua zile? ca pe urma oricum nu mai posta nimeni de pe ea...

Ca sa iasa acuma scandal si sa faca astia ca toate alea :crazy: Pentru un rahat de caine iese o porcarie mai mare decat si-ar fi imaginat cineva. Si PENTRU CE?!

 

Ce ai castigat, Emma? Ti-ai pastrat verticalitatea, sau ce? Pe bune ca nu inteleg, asa cum nu inteleg nici incapatanarea lor sa continuie protestul.

la urma urmei era vorba de o gluma, care ar fi luat sfarsit duminica dimineata, cand s-au despartit ei. Ce mare branza?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa stiu si eu cum se numeste atunci cand un moderator te insulta ?

In nici un caz nu atac la persoana ci atac la user :D

Ma balacesc si eu putin ... ca tare dor mi-a fost :crazy: :roll:

Editat de ClassicAlina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e nevoie de un alt chestionar. A mai fost unul si ia ghiciti cine a fost pe primul loc?

Mi se pare total auirea circul asta si imi lasa un gust amar! Nu puteti sa va asumati responsabilitatea faptelor voastre si incercati sa va victimizati.

Moderatorului EmmaD nu are de ce sa-i fie rusine pentru ca a aplicat "nenorocitul ala de Regulament", regulament incalcat frecvent si cu bunastiinta de catre unii. Moderatorul, in cazul de fata, nici macar n-a aplicat Regulamentul ca la carte si anume: clona banata, user warn-at!!!

Omul Emmad nu are nici un fel de satisfactie cand trebuie sa aplice o pedeapsa.

 

Domnilor, credeam ca incidentul s-a rezolvat pe PM. Se pare ca nu. Pacat. :hi:

Din punctul meu de vedere ati fost in culpa si, repet, asta nu are absolut nici o legatura cu diaspora!!!

 

O zi buna si voua!

EmmaD,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Moderatorului EmmaD nu are de ce sa-i fie rusine pentru ca a aplicat "nenorocitul ala de Regulament", regulament incalcat frecvent si cu bunastiinta de catre unii. Moderatorul, in cazul de fata, nici macar n-a aplicat Regulamentul ca la carte si anume: clona banata, user warn-at!!!

 

Regulamentul forumului Roportal:

1. Reguli generale:

- Nu induceti in eroare ceilalti utilizatori prin utilizarea mai multor conturi. Cei prinsi vor fi banati.

 

mda... Emma, trebuie sa recunosc ca ai aplicat litera legii , insa ... nu pot sa nu ma gandesc ca si eu sau altii puteam fi in aceiasi situatie in care s-au gasit "cele trei hiene" ; mai mult si tu ai fost la Busteni, daca unul dintre voi s-ar fi logat sub un nick - sa-i spunem "bustenica" si ati fi vorbit cu noi si ne-ati fi transmis poze, noi - cei ramasi acasa , ne-am fi bucurat in mod cert de aceasta "incalcare" a regulamentului .

 

Stii , uneori spiritul legii e mai pretios decat legea in sine ! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce ar fi daca functiile de ''conducere'' ar fi pe timp limitat, gen mandat? incepand de la moderator spre varf.

ce ar fi daca ''inaltii'' ar privi si spre sus? nu doar spre micii pigmei?

ce ar fi daca nu am uita ca suntem oameni? cu bune, cu rele?

ce ar fi daca nu am uita generozitatea?

ce ar fi daca......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Baieti... (stiu ca sunteti pensionari, da' pot sa va zic asa? :crazy: )avand in vedere ca faptul e mai mult decat consumat, voi ce asteptati? Scuze? Vezi sa nu :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×