Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Chiar suntem primii la sex?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Multi dintre voi poate ati citit in presa:

 

http://www.jurnalul.ro/articol_74621/roman...ii_sexuale.html

 

Dar unii poate ati citit si asa ceva:

 

http://www.spunepebune.ro/forum/viewtopic....eccac8518b44046

 

http://www.roportal.ro/stiri/stirea-614436.htm

 

Acum, tragand linie si tinand cont si de alti factori care, probabil, n-au fost luati in calcul la efectuarea studiilor de mai sus, ce parere aveti? :P

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum, tragand linie si tinand cont si de alti factori care, probabil, n-au fost luati in calcul la efectuarea studiilor de mai sus, ce parere aveti? :yes:

Ca suntem fericiti doar de 232 de ori pe an. :P :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Binenteles ca suntem cei mai buni.....dac ai vreo urma de indoiala inseamna ca da rateuri barbatia ta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Binenteles ca suntem cei mai buni.....dac ai vreo urma de indoiala inseamna ca da rateuri barbatia ta!

Ce mandru esti cand spui asta! Pun pariu ca ti-a gadilat orgoliul tau de barbat pana la extrem aceasta statistica.. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Binenteles ca suntem cei mai buni.....dac ai vreo urma de indoiala inseamna ca da rateuri barbatia ta!

Nu mai spune! Ce usor e pt unii sa vorbeasca in necunostinta de cauza. :blink: Asa pot sa comentez si eu ca tu daca spui asa ceva inseamna ca nu gandesti mai mult decat csvd in avatarul tau. :doh: Dar uite ca nu ma grabesc sa cred asta pt ca nu te cunosc. Mai am rezerve, te inteleg, ma gandesc ca lasa.. "poate a scris si el la suparare, poate a avut necazuri cu banii, prietenii sau femeile, poate a dat aseara un rateu sexual cu partenera.." :lol2:

 

Revenind, eu n-as crede asa ceva. Suntem primii la sex dar in acelasi timp si ultimii la fericire? Sa fim seriosi.. Chiar daca sondajul cu (ne)fericirea se referea mai mult la realizarile materiale, discrepanta e prea mare. Oricum noi, romanii suntem saraci doar pt UE, la nivel mondial suntem departe de a fi cei mai saraci. Pana la urma care fericire e mai mare? Sa stii ca ai bani destui dar nu e nimeni drag cu care sa-ti imparti viata sau sa stii ca ai un venit modest si tu acolo dar ca exista mereu cineva cu care te simti extraodinar atat sexual cat si sentimental? Momentan nu mai comentez, dar nu, nu-mi place. S-o lasam mai moale cu luatul in cap.

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai e vorba de sex=fericire?? aici era strict vorba de numarul raporturilor sexuale nu de fericire nu??

 

off topic: normal ca suntem primii la cat o "furam" de la guvern, institutii si insasi viata de zi cu zi :lol2: , ca doar astea sunt cele care ne sexeaza mai mult..... :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×