Sari la conținut
Forum Roportal
Ecaterina

Aparat electric pentru ingrijirea unghiilor

Postări Recomandate

Trebuie sa "evoluam" si daca dorim sa avem unghii frumoase este necesar sa folosim aparate electrice in locul pile si forfecutei clasice. As dori citeva impresii si sfaturi de la doamnele ce folosesc astfel de aparate. Sunteti multumite? Ce sfat aveti pentru pentru cineva care achizitioneaza pentru prima data un astfel de aparat? In Germania ce magazine desfac astfel de aparate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu este necesar, eu am incercat cu aparatul dar ma descurc cu mult mai bine cu pilele si forfecuta, folosesc pila cu 6 functii si mi se pare mai buna. Acum depinde si de dexteritate :P .

In Germania cred ca o sa gasesti in Saturn, Media Markt sau in cele de electrice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa "evoluam" si daca dorim sa avem unghii frumoase este necesar sa folosim aparate electrice in locul pile si forfecutei clasice. As dori citeva impresii si sfaturi de la doamnele ce folosesc astfel de aparate. Sunteti multumite? Ce sfat aveti pentru pentru cineva care achizitioneaza pentru prima data un astfel de aparat? In Germania ce magazine desfac astfel de aparate?

MEDIA MARK ESTE SI IN HUNGARIA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×