Sari la conținut
Forum Roportal
George2904

Casatorit, dar iubesc pe altcineva !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fuckinho are dreptate, intr-un fel. Dar... la cat de stramba e lumea asta... numeri pe degete pe cei care raman fideli.

Cineva zicea ca omul e facut sa fie poligam :crazy:

 

fuck in ho are dreptate dar nu recurgand la invective... sa-si faca topic de fuck and.... :D

poli, mono - saturat sa fie!

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fuckinho are dreptate, intr-un fel. Dar... la cat de stramba e lumea asta... numeri pe degete pe cei care raman fideli.

Cineva zicea ca omul e facut sa fie poligam :crazy:

 

U mean...cand o sa ne casatorim(dak nu suntem deja casatoriti), tot o sa fim inselati odata si odata? adica e inevitabil? :roll:

 

Mi se face rau numai cat ma gandesc la asta... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NUUU!!! MAI AM!!! :D

Nu m-am descatusat si nu mi-am rafulat nici o frustrare. Te rog nu-ti fa griji pt mine, thank you very much! ;) :jester:

 

:crazy:

ma gandeam sa vin si cu un distonocalm sau un sedocalm ca nu are reactii adverse ci doar averse de somn!

Mi-am facut griji, dar m-am linistit

totul e bine cand se termina cu bine!

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
U mean...cand o sa ne casatorim(dak nu suntem deja casatoriti), tot o sa fim inselati odata si odata? adica e inevitabil?

Esti ironic?

Pai din cate stiu eu, sunt si din cei care nu inseala. Dar... N-as fi prea optimista.. :crazy: Cand m-am casatorit eu, unele cuvinte nu existau in vocabularul meu. Acum, insa,... eh...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oki... vad ca nu se poate fara misto-uri de doi lei. Va stiti foarte bine cei de care vorbesc acum.

 

Topicul se va inchide pana la noi ordine pentru ca nu am de gand sa stau sa-l pazesc de cei cu o placere pt off-topic.

 

George, dupa cum vezi, parerile sunt impartite, nu mai ramane decat ca tu sa decizi pe ce drum o iei de aici inainte.

Daca mai ai ceva de adaugat pe acest topic, te rog sa-mi spui si se rezolva.

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×