Sari la conținut
Forum Roportal
dragusin

Am nevoie de un cont acces internet dial-up.....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nici nu e nevoie sa-la cumperi. Exista serviciul cliccanet de la RomTelecom (sau cliccatel), nu mai stiu. la-am folosit o luna si dintre toate conturile de dial-up care le-am avut a mers cel mai bine. (6-7-8 cab constant). Intra la Romtelecom pe pagina si vei afla cum sa te conectezi. Plata o vei face prin facura de telefon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nici nu e nevoie sa-la cumperi. Exista serviciul cliccanet de la RomTelecom (sau cliccatel), nu mai stiu. la-am folosit o luna si dintre toate conturile de dial-up care le-am avut a mers cel mai bine. (6-7-8 cab constant). Intra la Romtelecom pe pagina si vei afla cum sa te conectezi. Plata o vei face prin facura de telefon.

[snapbacca]32933[/snapbacca]

 

Aici gasesti detalii: http://www.cliccanet.ro/ro/cs_2.php

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Descriere

 

CliccaNet Start este un serviciu de acces dial-up Internet creat de ROMTELECOM pentru a putea fi accesibil imediat tuturor clientilor sai care detin un PC dotat cu modem. Cu un singur clicca iti creezi conexiunea la Internet, cu un singur clicca te conectezi si apoi navighezi pe Internet.

 

Cum te conectezi?

 

Serviciul CliccaNet Start poate fi activat automat aici,

sau manual, introducand urmatoarele informatii la configurarea conexiunii dial-up:

 

Numar de apel (Access number): 0870 222 222.

 

Utilizator (User): cliccanet

Parola (Password): cliccanet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am platit 2 milioane, dar am stat cam 5-6-7 ore pe zi conectat. si nu numai noaptea. dar daca stai moderat / noaptea, e Oca.

 

Tarife

 

Tarifele CliccaNet Start sunt aceleasi in toata tara si includ atat accesul la Internet cat si tariful pentru utilizarea liniei telefonice. Tarifele sunt diferite in functie de intervalul orar in care folosesti serviciul. Costurile pentru CliccaNet Start vor fi evidentiate in mod distinct pe factura telefonica.

 

 

Interval orar

 

Tarif

8:00-20:00 , de luni pana vineri 0.0125 Euro/min

20:00-8:00 , de luni pana vineri

00:00 -24:00, sambata, duminica si in sarbatorile legale 0.007 Euro/min

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×