Sari la conținut
Forum Roportal
kim18

Caut o pisicutza!

Postări Recomandate

Hey allz! are cineva o pisica mica in plus? un puiut.. nu conteaza daca e sau nu de rasa. as vrea sa il dau cuiva, pentru ca nu pot sa ii dau pisica mea. si ea a avut pisica si acum nu mai are si..

asa ca: are cineva o pisica in plus? :"> :) :) :)

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hey allz! are cineva o pisica mica in plus? un puiut.. nu conteaza daca e sau nu de rasa. as vrea sa il dau cuiva, pentru ca nu pot sa ii dau pisica mea. si ea a avut pisica si acum nu mai are si..

asa ca: are cineva o pisica in plus?  :">  :)  :)  :) 

:)

[snapbacca]32896[/snapbacca]

 

 

pai eu as avea una pentru ca am gasit doua alaltaieri pe strada, un baietel si o fetita, pe baietel la-am dat astazi iar pentru fetita sa-ar putea sa fi gasit un doritor, daca nu o sa-i placa, mi-ar placea sa te ajut, e absolut adorabila, doar ca e f mica, are doar o sapt inca nu are ochii deschisi de tot, nu stie sa mearga si trb hranita cu seringa.Noi o mai putem tine pana mai creste un pic.Daca nu o vrea tipa respectiva si te intereseaza e oca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai eu as avea una pentru ca am gasit doua alaltaieri pe strada, un baietel si o fetita, pe baietel la-am dat astazi iar pentru fetita sa-ar putea sa fi gasit un doritor, daca nu o sa-i placa, mi-ar placea sa te ajut, e absolut adorabila, doar ca e f mica, are doar o sapt inca nu are ochii deschisi de tot, nu stie sa mearga si trb hranita cu seringa.Noi o mai putem tine pana mai creste un pic.Daca nu o vrea tipa respectiva si te intereseaza e oca.

[snapbacca]32913[/snapbacca]

 

Hello caim, Tasa :)

Pentru caim - din ce oras esti - un prieten are 2 pisicuteee dulci, problema e ca sunt in Oradea.

 

Atasaz o poza cu micile feline :)

 

Pentru Tasa - sa scrii si localitatea unde se gasesc pisicutele :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda, in momente din astea uit ca sunt mai multe orase. Eu sunt acum Bucuresti, cu tot cu pisicuta.

 

PS. absolut mortale astea mici din poza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si pisica mea e gestanta. cred ca intr-o luna o sa am puiuti. Adica o sa aibe ;).

 

Exista vreun doritor din Timisoara ? Stau la bloc si va fi mai problematic pentru ca am si catel, dar o scoatem noi cumva la capat.

 

Cu pisica nu am poze (nu e rasa dar e a mea :cry: ). De catel va mai amintiti ?

post-2381-1111956135_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai are timp sa posteze pe forum, inseamna ca se inteleg destul de bine... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ,daca mai e valabil anuntul tau iti pot da eu o pisicuta :)

Are 3 saptamani si e f desteapta .

Mananca singura si e f jucausa ,nu e de rasa .

Astept un telefon cat de repede, pana maine

......

Editat de dj_hestia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×