Sari la conținut
Forum Roportal
Cecille

Tinuta de calatorie si vacanta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As avea nevoie de putin ajutor din partea voastra.

La inceputul verii voi pleca in vacanta - peste Ocean, va fi prima mea vacanta departe de casa, primul zbor...Scopul acestei calatorii va fi de a vizita cat mai multe locuri.

As vrea sa-mi pregatesc din timp o tinuta de calatorie cat mai comoda. Nu mai sunt la o varsta foarte tanara si silueta s-a modificat si ea. Sper sa va citesc parerile care ma vor ajuta sa-mi alcatuiesc garderoba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Orice haine in care te simti bine. Nu trebuie sa fie haine de marca sau mai stiu e ce prostii. In SUA prea se uita lumea la cum esti imbracata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca vei zbura destul de mult sfatul meu este sa te imbraci si incalti cat mai comod.Eu m-as imbraca in niste pantaloni mai larguti,lejeri si o bluza in care sa nu fiu stresata ca mi se vede burta.De incaltat nici nu m-as gandi la altceva decat la adidasi,sant cei mai practici..parerea mea :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Avand in vedere ca vei zbura destul de mult sfatul meu este sa te imbraci si incalti cat mai comod.Eu m-as imbraca in niste pantaloni mai larguti,lejeri si o bluza in care sa nu fiu stresata ca mi se vede burta.De incaltat nici nu m-as gandi la altceva decat la adidasi,sant cei mai practici..parerea mea :lol2:

 

 

sa inteleg ca ai burtica mai mare? si nu e ecea din avatar?? si eu care te invidiam deja...

 

on-topic: haine cat mai comode si adaptate vremii din locatiile care urmeaza a fi vizitate. :rot: drum bun si distractie placuta ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa inteleg ca ai burtica mai mare? si nu e ecea din avatar?? si eu care te invidiam deja...

 

on-topic: haine cat mai comode si adaptate vremii din locatiile care urmeaza a fi vizitate. :D drum bun si distractie placuta ....

 

Burtica e la fel ca in avatar,nimic nu s-a schimbat..nici macar piercingul :) Ma refeream la comoditatea hainelor,am patit-o in avion sa trag de bluza pana la destinatie caci imi era frig si nu stiu ce probleme avusesera ei cu incalzirea,si de atunci mi-a intrat in reflex cu calatoriile :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In avion este mereu frig. Eu ma inbrac in adidasi, blugi largi, helanca, hanorac si eventual o caciula :crazy: daca e lung zborul dorm si nu simt frigul la urechi :crazy:

intri in avion ... dupa ce decoleaza iti dai adidasi jos. iti pui pernita sub cap ... si dormi pana la destinatie :hi: . Cand ajungi o sa arati asa de fresh ca nimeni nu o sa se uite cum esti inbracata :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Calatoresti cu chopper militar??? ca ai nevoie si de caciula in avion ca este frig!!! Acolo stai pe jos in frig ....

http://www.fotosearch.com/TME706/706-28/

:lol:

Eu sunt mai friguroasa din fire. Dar pe distrante lungi in care era diferenta de fus orar.... destul de mare ... e mereu frig.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In vara intentionez sa fac turul romaniei la costum evident pe bicicleta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×