Sari la conținut
Forum Roportal
maki

Mirese

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu cred ca nu te iubeste indeajuns... cand iubesti cu adevarat nu te gandesti unde vei sta. poti sa fii fericit si intr-o camera de camin atunci cand langa tine e cea pe care o consideri "minunea ta". in locul tau as intoarce spatele si as merge sa caut pe cel care sa ma iubeasca DE TOT. pentru care casa si masina sa valoreze mai putin decat mine. anii trec. sa nu te trezesti la vreo 35-40 ca esti tot prietena unui tip care asteapta sa se realizeze material.

 

multumesc asta stiu si eu, dar el nu vrea nici sa auda de asa ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut la toate viitoarele mirese ce tare suna eu am de gand sa ma bucur din plin de perioada pregatirilor care va fi de un an pt ca nunta va fi la anu in septembrie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut! are cineva idei originale pentru o mireasa cu par scurt? ce-i drept pana la "momentul zero" as putea sa-mi las parul sa mai creasca, dar pur si simplu dupa ce depaseste 15 cm arata ca o maturica :P merita sa fiu baba-cloanta un an de zile pt o singura zi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yahoo: Salut tuturor

Mdaa...in octombrie o sa fiu si eu mireasa dar cel mai interesant fapt e ca viitorul sot nu o stie inca,iar eu deja am inceput deja de una singura pregatirile pentu nunta,amuzant,nu?

Viitoarelor miresi le doresc tot ce pate fi mai bun intr-o casnicie :)

www.demetrois.com aici gasiti modele superbe de rochii de mireasa pentru o nunta deneuitat

 

salut la toate viitoarele mirese ce tare suna eu am de gand sa ma bucur din plin de perioada pregatirilor care va fi de un an pt ca nunta va fi la anu in septembrie

Iti doresc din suflet numai fericire si casa de piatra :spiteful:

 

eu (viitoare mireasa) incerc sa nu ma mai tot stresez ...sau sa ma tot gandesc ce si cum sa fac ca sa fie totul perfect ....deja am impresia ca imi ies peri albi !!!!

Inteleg cum e sa faci pregatirile pentru nunta :doh: dar las ca toate sunt trecatoare,si mai ales dupa asa o seara ca seara nuntii intelegi ca a meritat faptul 8)

 

salut! are cineva idei originale pentru o mireasa cu par scurt? ce-i drept pana la "momentul zero" as putea sa-mi las parul sa mai creasca, dar pur si simplu dupa ce depaseste 15 cm arata ca o maturica :blink: merita sa fiu baba-cloanta un an de zile pt o singura zi?

 

Daca ai o asa problema sper ca sa-ti gasesti o solutie aici : http://www.beautycenter.ro/coafuri/view_co...aspx?catg=C:2-6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Eu am o gramada de intrebari cu privire la nunta mea :yes: Una din cele mai proaspete intrebari este: Ce sunt alea "marturii" si cand se folosesc, la ce se folosesc, ce inseamna......? Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×