Sari la conținut
Forum Roportal
mnkk

Schimb de haine

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si copiii tai la fel. :rot:

 

 

Thx!!! uite am si de la fiica mea haine, chiar o sa ma uit in cutii sa vad daca nu le-a mancat ... vremea!!!

 

Are ea un stil de imbracat!!! ... aparte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sint niste pantaloni ... ca sa-i porti nu trebuie sa ai fund deloc iar distanta de la unde se taie si pana la talie nu este mai mult de 12 cm :haha: si nici ca manusa nu ti-ar veni .... deci din asta mi-ar trebuie cateva zeci de X-uri insa se opresc la L .

 

tare asta :rot:

 

la subiect

lenjeria şi şosetele le arunc

celelalte le sortez - dacă-s uzate, le arunc sau le fac c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tare asta :rot:

 

 

Ma si bucur ca atitea magazine au dat faliment, nu au meritat sa fie deschise!!!

 

Urmeaza pantofii ... mi-am luat papuci fabricat cu mana si din piele de un pantofar din Ungaria.

 

Inainte sa arunc ceva incerc sa curat ceva cu bucata respectiva!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

heii..am citit pe aici topicul si ma gandeam ca poate v-ar interesa sa dati comenzi pe site-uri precum: www.wholesale-dress.net , www.fragrancedirect.co.uk , www.amiclubwear.com plus o multime de astfel de site-uri rentabile ca pret si bune din punct de vedere calitativ.Daca da, uitati blogul meu unde facilitez comenzi :http://unpasinainteinfashion.blogspot.com/ sau adresa de facebook :anreea catalina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Noi (familia mea), facem cate 4,5 saci cu detoate. De la incaltminte,haine de tot felul paturi lenjerii si le trimitem in africa (cu onlus)

bineinteles trebuie spalate, calcate si in stare buna.

 

p.s. Nu conteaza firma sau nefirma. Ei nu au preferinte :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca exista destule solutii.Cum ar fii donarea lor celor nevoiasi sau sunt site-uri unde potiu schimba hainute cum spuneati si voi , fie cumparate noi si nu le purtati , fie primtie si nu va plac sau chiar purtate insa in stare f buna :) site-uri cum ar fi trendzone,tizo daca mai este etc :) cu un serch pe google se gasesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La fiecare sfarsit de an ma uit prin sifonier ce haine nu am mai port, uneori sunt cateva pungi imense pline ochi de haine, alteori mai putin, depinde, si le dau vecinei mele pe care le duce mereu la tara la familiile ce nu-si permit sa le cumpere fiicelor lor. Intre fete pe internet am facut o data schimb si in loc de prezentarea ce mi-o facuse, imi trimisese o bluza patata si ciupita, de altfel nici nu mai fac asa ceva pe net, cand e momentul cumpar -port si cand e momentul ofer alteia ce nu-si permite sa cumpere.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu aveam aceeasi problema. Ce faci cand ai sifonierul plin, dar nu vrei sa iti arunci hainele care ti-au fost dragi odata? Sunt multe haine care nu ti se mai potrivesc, care nu te mai imbraca de multa vreme si din acest motiv ocupa cel mai intunecat loc din sifonier. Sunt hainele ascunse in spatele altor haine sau cele care stau pe umarase, acoperite de piesele pe care acum le porti cu drag. Catodata ai vrea sa faci curat si sa poti stoca intr-un loc toate hainele pe care nu le mai porti de multa vreme.

 

Eu am gasit alta solutie: Schimba Personajul. Este un eveniment lunar, dedicat persoanelor care vor ca hainele purtate de ele sa isi continue viata si sa fie in continuare indragite, de altcineva. La schimb vin toate fetele care stiu de ce piese sa se desparta. Sunt piese vestimentare pe care le-ar oferi cu bucurie celei mai bune prietene, daca aceasta ar avea dimensiunile ei. Mai multe informatii despre schimb gasiti pe blogul dedicat: schimbahainele.blogspot.com.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×