Sari la conținut
Forum Roportal
mnkk

Schimb de haine

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

multe tinere intalnesc o problema au haine care nu le mai plac si pe care nu le mai poarta,nu sunt uzate adik se mai pot purta,si nu au c face cu ele.o solutie ar fi sa gasseasca fete cu aceasi problema si cu care sa faca schimb.dak cineva e interesat d subiect astept raspunsurile voastre.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu imi fac revizie la haine din 3 in 3 luni si mereu umplu cate 4-5 pungi.Le dau mai departe unei prietene,iar cele ce nu-i vin ajung pe la verisoarele ei mai mici.La mine mereu se gaseste cate o solutie cu hainele :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu imi fac revizie la haine din 3 in 3 luni si mereu umplu cate 4-5 pungi.Le dau mai departe unei prietene,iar cele ce nu-i vin ajung pe la verisoarele ei mai mici.La mine mereu se gaseste cate o solutie cu hainele :lol:

 

 

am si eu cateva prietene carora le dau hainele mele.dar nu corespund cu marimea mea.si de accea raman intotdeauna cu blugi sau alte haine cu care efectiv nu am ce face si ma enervez k sunt aproape noi,purtati de cateva ori si raman cu ei in sifonier si ocupa loc...plus accesori k genti ,bijuterii,lucruri d care in general t plictisesti.eram curioasa dak mai sunt fete cu acceasi problema si care ar fi interesate sa facem schimb d haine asta in caz d s-ar potrivi masurile..,in fine.astept raspunsuri de la fete interesate de subiect. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Urasc sa-mi dau hainele sau sa imprumut.Am numai de firma si care se demodeaza le depozitez intr-o camera separat. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multe tinere intalnesc o problema au haine care nu le mai plac si pe care nu le mai poarta,nu sunt uzate adik se mai pot purta,si nu au c face cu ele.o solutie ar fi sa gasseasca fete cu aceasi problema si cu care sa faca schimb.dak cineva e interesat d subiect astept raspunsurile voastre.

 

 

eu le mai modific, aplic tot felul de chestii de la sclipici si paiete pana la petice.. mie imi place enorm stilul punk si jumate din hainele mele se incadreaza in genul acela. :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca aveti haine in stare buna de ce nu le duceti la Biserica? Sunt destui oameni nevoiasi care s-ar bucura de ele ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,as avea destule haine insa niciodata nu stiu cu ce sa ma imbrac....petru ca nu-mi mai plac.Poate facem un schimb daca sunteti dispuse fetelor!eu sunt slabuta...Ma gandeam ca ar fi interesant, na-m mai facut asta pana acum.vasilescugabri este id meu.

pe curand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Urasc sa-mi dau hainele sau sa imprumut.Am numai de firma si care se demodeaza le depozitez intr-o camera separat. :doh:

 

Tipic :)

Asa si, pentru "depozit" organizezi o expozitie odata sau de doua ori pe an? Si vinzi bilete ca sa iti poti cumpara si mai multe haine "de firma"? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×