Sari la conținut
Forum Roportal
blue_wings

Far Cry

Postări Recomandate

Am vazut ca aproape toata sectiunea shooter e plina de topicuri CS.

Mie unul nu mi-a placut asa mult acest joc...in schimb imi place Far Cry la nebunie. Mai ales in retea, este super. Am downloadat harti, am editat unele dintre ele...

 

Mai sunt astfel de fani ai acetui joc? Exista vreo posibilitate sa jucam in retea, in cazul in care folosim RDS-ul???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:aranjare:

Hamachi

- cu hamachi poti juca orice joc ce are LAN ... doar ca LAN-u e format din compuri de pe net nu de pe reteaua locala ... cam asta face hamachi !!

 

si io am jucat FarCray la greu ... !!!

CS ... pentru mine e un fel de "Delta Force" ... tragi de la 1 km si glontu oricum merge in cap !!! ~ iar la CS ai pus tinta mai repede - ai castigat !!

 

FarCray-u e tare de tot ... si io m-as baga in retea :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu ca da nu stiu cum in fine este un joc mondial, dar credema desi sunt unul din cei mai mari fani ai acestui joc mie frica ca il voi uita cand se va lansa CRYSIS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

AM INCERCAT SA BAG CODURI LA FARCRY DAR NU MA LASA SA MODIFIC LA TINTA DE LA SHORTCUT CU -DEVMODE.SI AM MODIFICAT SI FISIERUL DEVMODE.LUA.ZICE CA "THE NAME SPECIFIED IN THE TARGET BOX IS NOT VALID.OARE DE CE?

MULTUMESC ANTICIPAT

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
AM INCERCAT SA BAG CODURI LA FARCRY DAR NU MA LASA SA MODIFIC LA TINTA DE LA SHORTCUT CU -DEVMODE.SI AM MODIFICAT SI FISIERUL DEVMODE.LUA.ZICE CA "THE NAME SPECIFIED IN THE TARGET BOX IS NOT VALID.OARE DE CE?

MULTUMESC ANTICIPAT

Intai copiezi fisierul devmode.lua in directorul unde ai instalat jocul. Apoi la shortcutul de pe desktop, la target adaugi

-DEVMODE. Atentie:inainte de -DEVMODE pui un spatiu,altfel nu merge. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am incercat sa bag si eu codul de viata(god mode) dar nu merge nu stiu de ce pe net am gasit ca backspace ii acel pentru god mod.Ma puteti ajuta si pe min ecu aceasta problema pls

ms anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am incercat sa bag si eu codul de viata(god mode) dar nu merge nu stiu de ce pe net am gasit ca backspace ii acel pentru god mod.Ma puteti ajuta si pe min ecu aceasta problema pls

ms anticipat

 

BANDITULE :spiteful:

 

GodGun.jpg

Editat de fitzroy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×