Sari la conținut
Forum Roportal
maiya

sunt femei aici care au facut avort ?

Postări Recomandate

As dori sa stiu daca mai sunt femei aici care au facut avort din motivul ca sarcina nu a fost dorita cu toate ca sunt casatorite. va multumesc. M-ar ajuta mult sa stiu. Eventual as dori sa stiu ce au simtit inainte de a lua aceasta hotarare si dupa ce au facut avortul. Multumesc

Editat de nella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As dori sa stiu daca mai sunt femei aici care au facut avort din motivul ca sarcina nu a fost dorita cu toate ca sunt casatorite. va multumesc. M-ar ajuta mult sa stiu. Eventual as dori sa stiu ce au simtit inainte de a lua aceasta hotarare si dupa ce au facut avortul. Multumesc

 

Probabil ca nimic din ceea ce ti se va spune aici nu te va putea ajuta ... Este vorba despre experienta fiecareia si de modul de perceptie al fiecareia ...

 

De ce nu-ti doresti copilul? Mai altul ?? Este primul tau avort ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P

 

Hei, hei!

 

Eu am trecut prin asa ceva.

Este CUMPLIT din punct de vedere sufleteste, dar ....trece cu timpul.

Nu ai de ce sa-ti fie teama din p.c.t.d.v. medical - dar du-te la o clinica particulara -

acolo se lucreaza cu simtul raspunderii.

Nu la cabinete de cartier!!!! (sunt doctori de duzina angajati in cabinetele de cartier si poti risca diverse probleme)

 

Daca te mai pot ajuta cu ceva, eu sunt pe aici.

Stiu ca iti este greu, dar daca e cineva langa tine - sotul/prietenul sau o prietena, mama, cineva foarte apropiatvei trece mai usor peste acest sa-i zic "calvar"!

 

Te pupic si sunt pe aici.

 

:crazy:

:lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×