Sari la conținut
Forum Roportal
Doamna Babe

Sex in trei - probleme, dileme etc.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

i se nazari iubitului meu ca vrea sex in trei ...ca a treia persoana ar face jocul mai interesant si relatia noastra ar deveni mai frumoasa ...

 

chestia e ca eu nu vreau dar ca sa nu-l supar am zis ok... cu speranta ca nu se va gasi niciodata a treia persoana

 

ati experimentat asa ceva?

 

ce sa fac sa il fac sa se razgandeasca?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai spus ok, numai ca sa nu-l superi pe el? :P ce te faci daca totusi se gasesti persoana respectiva?

Daca nu vrei sa faci ceva invata sa spui NU, fara sa stai sa te gandesti ca superi pe cineva. El se gandeste oare ca si pe tine te-ar putea supara propunerea lui? NU. Deci...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy: dar tu personalitate ai ?

si daca da , cum poti accepta asa ceva ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
i se nazari iubitului meu ca vrea sex in trei ...si relatia noastra ar deveni mai frumoasa ...
:P

Fugi de un astfel de "iubit" care cauta placerea prin orice mijloace !!! Nu-l intereseaza de tine , doar de el , doar sa se simta el bine !

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P

Fugi de un astfel de "iubit" care cauta placerea prin orice mijloace !!! Nu-l intereseaza de tine , doar de el , doar sa se simta el bine !

 

Si daca al treilea e un el ?

Poate e pentru doamna ... cine stie.

 

Ai Id-ul de mess, si stabilim detalii :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamna Babe,chiar nu poti refuza de jena?Dar cand o sa te trezesti la pat in trei nu o sa-ti fie? :lol2: Atunci cum o sa faci?Sau tot el va conduce activitatile... :P:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy: dar tu personalitate ai ?

si daca da , cum poti accepta asa ceva ? :P

 

ca bine zici... :lol2: daca nu vrei.. cum sa fii de acord cu asa ceva... bine ca nu a zis in 4... inca o pereche ce imi este in 3.. ce imi este in 4... :this:

jizaz... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
i se nazari iubitului meu ca vrea sex in trei ...ca a treia persoana ar face jocul mai interesant si relatia noastra ar deveni mai frumoasa ...

 

chestia e ca eu nu vreau dar ca sa nu-l supar am zis ok... cu speranta ca nu se va gasi niciodata a treia persoana

 

ati experimentat asa ceva?

 

ce sa fac sa il fac sa se razgandeasca?

 

Pai eu nu vad de ca ai acceptat daca nu vrei ...

however fa pe proasta : Spune ca daca a treia persoana ar fi femeie ai fi geloasa

iar daca ar fi barbat nu cred ca i-ar place lui si nici tie ca o persoana necunoscuta sa te "atinga intim " :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar daca ar fi barbat nu cred ca i-ar place lui [...] ca o persoana necunoscuta sa te "atinga intim " :crazy:

Well, dă-mi voie să-ţi spun că nu ştii despre ce vorbeşti. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×