Sari la conținut
Forum Roportal
mistress

Moda silicoanelor.....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu daca mai exista un astfel de topic, eu totusi incerc si ma adresez in special persoanelor de sex masculin. Ce parere aveti de femeile care isi siliconeaza bustul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am inteles ca's reci la atingere si daca ai probleme cu circulatia periferica se agraveaza :P

Ca aspect , sunt placute , insa oare cum se simt acele femei care si-au pus asa ceva ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca mai exista un astfel de topic, eu totusi incerc si ma adresez in special persoanelor de sex masculin. Ce parere aveti de femeile care isi siliconeaza bustul?

Despre femeile respective se spune că

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dacă ar fi să fiu rău :P aş atrage atenţia, femeilor tentate de aşa ceva, că implanturile nu fac ceea ce cred ele că fac, implanturile doar măresc s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si reportaje la TV in acre femeile care si-au facut implanturi afirmau ca se simteau mai sigure pe sine. Eu cred k o femeie cu personalitate, care stie sa isi "poarte" sanii as cum ii are este mult mai atractiva fata de una care pare a fi doar o "papusa" de plastic, fara persoalitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vazut si reportaje la TV in acre femeile care si-au facut implanturi afirmau ca se simteau mai sigure pe sine. Eu cred k o femeie cu personalitate, care stie sa isi "poarte" sanii as cum ii are este mult mai atractiva fata de una care pare a fi doar o "papusa" de plastic, fara persoalitate.

deci, io nu mi'as fi facut asa ceva, indiferent de situatie...cine ma place ma place si cu si fara....dar pentru unele asta e o problema existentiala.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca mai exista un astfel de topic, eu totusi incerc si ma adresez in special persoanelor de sex masculin. Ce parere aveti de femeile care isi siliconeaza bustul?

 

 

kitch....doar vedetele isi etaleaza generos decolteul in goana pentru audienta, vai draga ti-ai pus silioc marimea 6 :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am schimbat oleak parerea..sincer eram foarte sigura k barbatii prefera sani mari, siliconati sau nu.....dar uite k nu e chiar asa :suicide:" nice :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate ca asa e, dar io cred ca acele femei care aleg sa recurga la acest gest sunt chiar disperate...nimeni nu cred ca face asta numai pentru a atrage atentia.....io una nu as face asta din acest motiv.

Nu ştiu dacă "disperate" reflectă realitatea. Cred că nu. Am avut o prietenă tentată de aşa ceva (pentru cei care mai urmăresc şirul acestora, e vorba de cea cu care am fost

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×