Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:doh:

Subscriu!!

 

 

Omul e destept, joaca bine, e sexy, face glume bune...ce face in viata lui personala si ce probleme are nu ar trebui sa ne priveasca pe noi, nu-i asa? :doh:

 

Funny enough, ce face in viata lui personala e un model de decenta pe care nu multi il pot egala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place foarte mult de el , este un actor genial (si e putin spus ) foarte sexy , destept si original . Ii ador stilul , felul lui de a fii .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi place foarte mult de el , este un actor genial (si e putin spus ) foarte sexy , destept si original . Ii ador stilul , felul lui de a fii .

 

 

Da este!! E un actor colosal de f. bun si am avut ocazia sa vorbesc cu el prin 1991 in Soho(Manhattan).Nu era chiar asa de mare star precum e azi caci abia terminase Jump Street si cateva aparitii de extra in cateva filme(datorita amicului sau Nic. Cage care l-a recomandat:).Deci pe atunci se mai ...putea sa dai peste staruri pe strada aiurea,mai ales in NYC ori L.A.

Dar cel putin atunci a fost tare simpatic si modest si prietenos,ceea ce NU cred ca s-a schimbat la el deloc nici acum cand este un megastar la Hollywood !!!E tipul de om care a trecut prin cacat in viata lui si a trait din greu incat sa nu uite de la ce a plecat! La un moment dat canta la ghitara pe strada sa castige cativa bani si manca acel tipic si clasic"sandwich" al saracului,cum e cunoscut in USA: hand baloney,adica parizer gol fara paine ca esti atat de sarac incat n-ai bani nici de 2 felii de paine!!! Parizerul este cel mai ieftin salam in USA.Poate in aceiasi categ cu liverwurst:)

Deci,cand un baiat intrerupe scoala la 15 ani si pleaca de capul lui sa devina muzician...e cam greu la inceput.

 

Oricum personal am o mare admiratie pt. el si am ramas placut surprins de el si de felul lui uman de a vorbi si filosofa.L-a interesat despre Romania si daca atunci nu era tare fascinat de tiganii romani,mai tarziu a devenit:):P

Cand a jucat in acel film"The man who cried".A fost o perioada cand a fost 9Inca este) amic cu un grup de tigani lautari numit"Taraf de lautari".

 

In fine,nu cred ca exista cineva in lume care sa aiba o parere proasta despre el!!!!!!!

 

Johnny,you're the best man!!!!!!Una din ultimele mele picturi.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Johnny's star on the Walk of Fame in Hollywood.

 

Am o colectie intreaga de stele ce am facut poze mergand pe Hollywood Blvd care este o prelungire a lui Sunset Blvd.Sunt cam 2000 stele dar..am facut doar la cei care-mi plac mie:):)!!!

Dar este o senzatie placuta calcand pe aceste nume de oameni faimosi in lumea filmului si muzicii:)

 

 

 

Am uitat sa adaug ceva uluitor de incredibil si de o prostie nemaipomenita si nerecunostinta totala in lumea de carton din Hollywood!!!!!!

nu stiu daca stiati,dar pe acest faimos Hollywood Walk of Fame,inca NU exista stelele lui:

Clint Eastwood,Robert de Niro,Al Pacino,Francis Ford Coppola,Julia Roberts,George Clooney,Michael Douglas,Denzel Washington...!!!!!!!

 

Adica...sunt stele cu GODZILLA si alti actori mari dar mult mai tineri ca acesti monstri sacri ai ecranului si sa nu li se acorde lor a stea??? E de neconceput!!!!!!

 

Initial eu umblam pe trotuare sa-i caut pe ei si asa am ajuns sa fac poze la alte staruri dar am intrebat la un birou special care ingrijeste de stele si le decerneaza,si mi-au spus ca aceste staruri nu au inca o stea..............!!!!

Something is really rotten in Tinseltown!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica...sunt stele cu GODZILLA si alti actori mari dar mult mai tineri ca acesti monstri sacri ai ecranului si sa nu li se acorde lor a stea??? E de neconceput!!!!!!

 

Initial eu umblam pe trotuare sa-i caut pe ei si asa am ajuns sa fac poze la alte staruri dar am intrebat la un birou special care ingrijeste de stele si le decerneaza,si mi-au spus ca aceste staruri nu au inca o stea..............!!!!

Something is really rotten in Tinseltown!!!!!!

 

 

Au un criteriu anume sau pur si simplu ii copie pe romani la capitolul ,,birocratie,,?

 

 

.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Au un criteriu anume sau pur si simplu ii copie pe romani la capitolul ,,birocratie,,?

 

 

.

 

Ca o stea sa fie acordata e nevoie sa fie votata de un juriu din 5 oameni din entertainment industry..si votul se face in functie de longevitatea actorului in movie business si contributia lui la film in decursul carierei.Trebuie sa ai cel putin 5 ani de experienta in film!!!

 

Acuma...dao-n colo de treaba!!!!!!! Pai doar Clint si e mai mult de 5 ani in film:):):)Ori de Niro sau Pacino.!!!!Si de contributia lor in film mai e nevoie sa fie sub semnul intrebarii????

Nici Mr Bond,Sean Connery nu are inca o stea acolo si nici de Caprio,Woody Allen,Diane Keaton,George Lucas for GOD's SAKE!!!!!!!!!! I mean...STAR WARS guy nu are stea acolo!!!!!!!!!

In schimb Tom Cruise are!!! Eu personal nu-l agreez ca actor si nici ca om.Opinia mea desigur.

 

Da,am credinta ca ai dreptate si ca birocratia(red tape) este in floare la Hollywood.De fapt stiu asta f. bine!!!

 

Si...pt edificarea ta,uite ironia soartei in actiune:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×