Sari la conținut
Forum Roportal
Gheban Elena

Cod casetofon

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ma poate ajuta cineva in problema unui casetofon caruia nu-i cunosc codul?

Dacă cineva poate să mă ajute transmit datele de identificare.
Mercedes benz Actros 4141 k, nr. identificare WDB9323151L205643, MODEL CASETOFON TRUCKLINE CC70.
Multumesc anticipat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Reparatii electronice auto ABS.AERBAG,CALCULATOARE INJECTIE. Deblocari casetofoane auto,Diagnoza auto.CipTuning . Tel 0722702828 :P

o intrebare?

am un golf 4 din 2001 luat din targ adus de afara de cineva in 4 usi 1,6 16 valve am o problema mare dupa ce am cumparato la o luna asa s-au dat ceasurile peste cap de fapt numai indica apa si benzina si ele o luau razna am duso la porsche au schimbat 3 perechi de ceasuri si toate au mers pe loc si in mers la drum s-au ars.primele ceasuri s-au ars pe 21.12.07 apoi am laut sh si am decodat dar tot asa nu indica apa si benzina dar am mers cu ele pana pe 07.01.08 tin sa preecizez comanda la ceasuri dureaza 2 sapt la porsche si masian a stat aproape 2 luni la ei pe 07.03.08 facea 2 luni la ei.am luato azi 04.03.08 am mers cu ea circa 6 km si s.au dat peste cap sunt in garantie dar nu stiu ce are masina

asta ar fi una dar dc nu le.a ars si pe cele sh care nu indica apa si benzina? puse si decodate de mine nu la porsche

astept sugestii si sfaturi cineva undeva poate sa o faca si asa am dat o caruta cu bani la porsche 12 mil si tot nu merge poate ar avea un scurt ,un senzor , o sonda sau o masa imperfecta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×