Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

sa mergem la innot!

Postări Recomandate

:soc:

inotatori?! sigur!! catelul meu!

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca nu stiu sa inot atat de eficient :) Sau eficient daca tot se pune discutia :soc:

Oboseala la mine pare-se vine din respiratie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde mergi? de curiozitate... intreb ca mi-am stors mintea vreo 2 luni si in afara de bazinul de la stadionul national, inca 2 de la niste centre medicale + piscinele de la hoteluri (care mi se par extrem de scumpe) nu am reusit sa gasesc unde sa ma duc.

 

:pee eu daca am apa multa aproape... nu am timp sa stau la taclale pe margine... imi place enorm de mult apa. Dar, la cum ma cunosc, singura nu m-as duce prea des, imi piere entuziasmul :soc:((((((((((((.

 

Roberta

[snapbacca]35645[/snapbacca]

 

 

Interesant topic :dee, .. de ffff multa vreme vreau sa merg sa inot, ador apa, dar am si eu aceeasi problema, .. nu stiu nici unde si nici nu am cu cine, iar singura .... hehe, mai greu. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prin Timisoara sunt ceva inotatori? Imi spune si mie cineva ceva bazine unde se pot face abonamente in afara de cel din dacia?

[snapbacca]43203[/snapbacca]

 

Eu merg la Club Miramar. ala de la socului. 140.000 sedinta sau 1.200.000 abonamentul.Innoti pana nu mai poti si e deschis pana la 21:30 seara.

E curat si ieftin.. fata de Floreasca cu 800 mii 12 sedinte.. sau mai stiu eu ce hotel cu preturi exorbitante.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg la Club Miramar. ala de la socului. 140.000 sedinta sau 1.200.000 abonamentul.Innoti pana nu mai poti si e deschis pana la 21:30 seara.

E curat si ieftin.. fata de Floreasca cu 800 mii 12 sedinte.. sau mai stiu eu ce hotel cu preturi exorbitante.

 

 

 

Multumesc mult pentru informatii. Ai putea cumva sa imi dai mai multe detalii (un numar de telefon, o adresa mai exacta ...)?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×